Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szicíliában vannak nyilvános...

Szicíliában vannak nyilvános zuhanyzási lehetőségek?

Figyelt kérdés

A feleségemmel az idén Palermoba készülünk, illetve meg szeretnénk nézni egész Szicíliát.

A kérdés: szállodákat és szálláshelyeket leszámítva tud valaki olyan lehetőséget, hogy egy 28 órás vonatút után az ember lezuhanyozhasson, elvégezhesse alapvető egészségügyi dolgait? Én most amolyan zuhanyzó szolgáltatásra gondolok, mint például külföldön sok helyen le lehet zuhanyozni pályaudvarokon, ahol kimondottan vannak nyilvános zuhanyzók (fülkék). Ilyent tud valaki valamerre Szicíliában, vagy főként kimondottan Palermóban és Trapaniban?


2011. júl. 5. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A tengerparton vannak zuhanyok,de az nem tusfürdős zuhanyzásra való
2011. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Khm... köszi, ezt én is tudtam. 14 éve járok Olaszba, szóval ezt tudom.

Kimondottan olyan helyek kellenéne, ahol nyilvános tisztálkodási lehetőségek vannak (akár fizetősek is!), mivel 28 órát fogunk vonatozni és az út végén jó lenne az izzadtságot lemosni valahol, felfrissülni.

Ezért is tettem fel ezt a kérdést...

Köszi a további kommenteket! :)

2011. júl. 5. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a szálloda zuhanyzója?
2011. júl. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem jó a szállodáé, mert oda nem engednek be ingyen, szállásért meg nem akrunk fizetni. Ugyanis ez az út pont arról szólna, hogy szállás nélkül, minél olcsóbban megjárjuk Szicíliát. Régebben megtettem már többször is ezt az utat, de azóta majdnem 15 évvel idősebb lettem, változtak az igényeim is, és már nehezebben indulok el bárhová, ahol nem lehet az alapvető igényeket kielégíteni (nem rosszra gondolni!) Például Záhonyba is nehezen indulok már el, mert tudom, hogy a vonattal több, mint 6 órás út alatt bármikor elmehetek nagy WC-re, de tudom, hogy nem lehet ráülni, mert annyira "tiszta".
2011. júl. 7. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor legalább egy kempingbe menjetek be.ott nyugodtan tudtok aludni is és tisztálkodni is.Azon a 10-20 eurón már ne múljon
2011. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meglássuk... :) Azért köszi! :)
2011. júl. 9. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!