Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hónap végén utazok Easyjettel,...

Hónap végén utazok Easyjettel, ~2 órás lesz az út. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem! Vélemények?

Figyelt kérdés

A probléma, hogy nemrég volt egy műtétem, egy rakat titán került belém. Be fogok sípolni. Elég ha ott elmagyarázom a dolgaim, vagy vigyek magammal kórházi igazoló lapot? Komolyan kérdezem, mert tiszta latin az összes papír, és nem tudom, van-e értelme..


A másik, hogy még nagyon instabilnak érzem azt is, ha átmegyek egy hídon, meg fára lépek, vagy csatornatetőre, vagy ilyesmi.. Ez milyen lesz a gépen? Nem tudom, hogy randomra történik a helyfoglalás, vagy ültetnek, de gondolom nem lenne jó ötlet ablak mellé ülnöm. Ez elintézhető valahogy?


Gyógyszereimet, spray-s dezodort felvihetek kézipoggyászban?


És az utolsó: zenelejátszót felvihetek a gépre?


Köszönöm előre is annak, aki normálisan válaszol!:)


2011. júl. 5. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

- Nem valószínű, hogy besípolsz, én is televagyok fémmel, de nem sípoltam be sehol a repülőtereken. Orvosi igazolást (angol nyelvű!) azért vittem magammal, de nem kellett sehol (pedig 2x szálltam át!)

- Fapadosnál nincs helyjegy.

- Dezodort nem, góygyszert csak ami az útra kell.

- Zenejátszót felvihetsz.

2011. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. júl. 5. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100 ml-nél kisebb dezodort felvihetsz. Én mindig viszek fel deót, testápolót stb.
2011. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi neked is! :)
2011. júl. 5. 18:18
 5/5 Pub ***** válasza:
van zsacsi (lezárható) abba bele kell rakni a dezodort (100ml) és akkor felviheted.
2012. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!