Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol tudnék beszerezni vízhatla...

Hol tudnék beszerezni vízhatlan tasakot vagy táskát vagy csomagolást vagy akármit ami megvédi a telefonomat a víztől?

Figyelt kérdés
bocsi, nem tudom mennyire illik ebbe a kategóriába de sürgősen kéne nekem egy vízhatlan csomagolás ami megvédi a telefonomat a víztől, ugyanis jövőhéten megyek a tiszára vízitúrára és borzasztóan féltem, mert baleset érte a telefonomat pár hete és most a fizetésem háromnegyede ráment, hogy megjavíthattassam és nem szeretném hogy már most baja essen.
2011. júl. 8. 22:39
 1/4 anonim válasza:

1.) Tedd bele valamilyen jól záródó csavaros, de erős műanyagba, dobozba. Ami fent marad a vízen!


2.) Ha nem villogni akarsz vele esetleg NE ezt vidd magaddal, hanem valami 3.500.- os alap készüléket.

2011. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre a célra tökéletesen megfelelnek a gyorszáras tasakok:

[link]

2011. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elsőnek: nem villogás a célom, azért viszem ezt a telefont mert ezen el tudom érni az internetet és fényképezni is tudok vele.


köszönöm a válaszokat

2011. júl. 9. 14:29
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem kellett volna semmi extra.. kaptunk hordókat amik vízállóak voltak 99%-ig.
2011. júl. 17. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!