Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mikor mentetek utoljára nyaralni?

Mikor mentetek utoljára nyaralni?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, de úgy érzem, hogy aki ebben az országban él, alig jár el nyaralni, és ha el is megy, akkor is maximum Horvátország vagy Balaton.

Én utoljára 2009-ben voltam... Ez eléggé sajnálatos...

egy átlag nyugat-európai minden évben megy legalább egyszer nyaralgatni és nem csak a szomszédos országba...


2011. júl. 15. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

tudod ahoz pénz is kell hogy meszebbre elmehessen más országokba, nem keresnek mostanság olyan jól az emberek hogy megtehessék, de am balcsinál, meg máshol is lehet ugyan olyan jól nyaralni pihenni, mi is most voltunk hétvégén nyaralni és nem olyan nagy helyen, hanem kis tó, kemping és elég sokan voltak ott, és nagyon jó volt


szóval ahoz hogy jól érezzük nem kell elmenni a világ másik végébe

2011. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

én nem tudom, de a környezetemben illetve ahol járok szinte mindenki megy valahova legalább egy hétre(Mallorca, Görögország, Törökország, Tunézia, Egyiptom). Én magam pl. 2004-óta minden évben mentem nyaralni, idén is megyek Korzikára, tavaly először pedig síelni is el tudtam végre menni.


Sok magyarnak sajnos tényleg nem futja nyaralásra, de akik mennek, azok sokan olyan nagyon "magyarosan" nyaralnak, azaz hűtőtáskában szalámi, májkrém, konzervek, stb. Ha csak ilyenre lenne pénzem inkább el sem mennék, mert milyen nyaralás lesz abból, amikor mondjuk a tengerparton számolod az aprót, hogy vajon a gyerekednek vehetsz-e egy fagyit, vagy ihatsz egy sört!

2011. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az 1 napos strandolásokat nem számítjuk nyaralásnak, akkor 4 éve, és idén sem fogok menni, ez már egészen biztos. Egy nagy rakás sz@rkupac lett ez az ország.
2011. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászoló, teljesen egyetértek :D
2011. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, 13:14 :)
2011. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

De egyetértek minden hozzászólóval :DD


Szar ez az ország gyerekek. Mit csináljunk???

2011. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én külföldön élek,így a nyaralásom abból áll,hogy haza megyünk Magyarországra nyaralni.

Nem tudom,te honnan veszed,hogy csak a magyarok nem nyaralnak,de én a rokonaim,ismerőseim körében nem ezt tapasztalom.(ahogy itt a gyakorin sem) Írod hogy egy átlag nyugat-európai minden évben nyaral.Nagyjából annyian nyaralnak ott is mint otthon magyaroknál. Nekem van nem is egy olyan angol kollégám aki soha el nem hagyta Angliát.Van olyan lengyel kollégám aki hasonlóan velem kint él,és dolgozik,de még haza sem jár.

Sőt az egyik angol kollégám álma hogy Thaiföldre eljusson,de nincs rá kerete. Addig a nővérem most megy nemsokára harmadik alkalommal.

Szóval a világon mindenhol azok járnak nyaralni akik megtehetik.

2011. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi most voltunk a Balcsin 13 napot,és augusztusban megyünk Montenegróba...

Egy alföldi kisvárosban élünk,és innen sem nagyon szoktak az emberek nyaralni menni,még az sem aki megtehetné.

1995 (Azóta dolgozom) óta minden évben 2x megyünk nyaralni,mondjuk se nem iszok(alkoholt),se nem bagózok,és gépezek,ezeken elég sokat meg lehet spórolni...

13:14 teljesen egyetértek,hányszor láttam már külföldi nyaralásunk alatt,olyan magyarokat akik a hűtőtáskából nyomták a párizsis kenyeret,meg a Tesco gazdaságos sört...

Én égtem helyettük.

2011. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Még egy gondolat,és elhúzok.

Pár éve repülővel mentünk Korfúra,és egy "kedves" 4 tagú család kiverte a balhét a becsekkolásnál,mi az hogy ők nem vihetik fel a gépre a két bazi nagy hűtőtáskájukat,mondván nekik abban van az egy hetes kajájuk,és mi lesz velük kinn,ha a két táska elkeveredik...

Röhögött az egész sor!!

2011. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én minden évben járok nyaralni, többször is általában. Idén sajnos a munka miatt nincs túl sok időm, de azért remélem belefér majd most is még egy alkalom.

Amúgy szerintem azok a legviccesebb nyaralások, amikor az embernek nem pottyan minden az ölébe, nem a legjobb szállodába tud menni, nem tud minden nap étteremben enni, stb...persze gyerekkel már nem ua, de fiatalon nem fontos mindennek tökéletesnek lennie.

2011. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!