Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Reptéri átszállás! Hogy működik?

Reptéri átszállás! Hogy működik?

Figyelt kérdés

Magyarországról utaznék külföldre, azonban közvetlen járat nem megy azon városba, ahova nekem mennem kéne. Hogyan műküdik az átszállás? Értem úgy, ha leszáll a gép, felveszem a poggyászomat, vízum, útlevél ellenőrzés, majd egy teremmel odébb újra becsekkolás, várakozás... stb?

Ha a második járat már országon belül van, attól ugyanúgy van útlevél ellenőrzés és minden egyéb?

Minden választ nagyon megköszönnék!


2011. júl. 15. 22:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, jó hallgatni/olvasni ezeket a tapasztalatokat. Próbáltam reptéri alaprajzot keresni, hogy mi merre, de egyelőre nem sikerült sajna. Már az is megnyugtató infó, hogy a két terminál között nincs akkora hely mint Ferihegyen, az csak fejtörést okozna. :)

A bomba téma kicsit meredeken hangzott, de azért bízom benne, hogy nem leszek rosszkor rossz helyen.

Igazából nem lenne probléma, ha a csomagomat fel kéne venni, legalább tudnám hogy biztonságban, épségben megérkezett velem együtt. Nagy túra hátizsákkal utaznék, általában be szoktam ipari fóliával jól bugyolálni itthon, hogy a fülei kilógjanak, de mégse legyen olyan egyszerű megbontani vagy ha még is megtennék, azonnal feltűnjön, hogy valami nem oké! Ha a "végállomáson" veszem észre, hogy a háromnegyedét kipakolták, avagy eltűnt, akkor lehet kicsit bonyolultabb lenne utána járni, hogy hol, mikor és mi történt vele (bár hál' isten ebben a témában nem annyira vagyok otthon), szóval nem gond, ha nem rakják át, ha lesz időm szépen nyugisan mindenre. :)

2011. júl. 16. 15:18
 12/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!