Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Még nem vonatoztam egyedül az...

Cintikebabby kérdése:

Még nem vonatoztam egyedül az átszállás hogy müködik?

Figyelt kérdés
Pécsröl Százhalombattára szeretnék eljutni és egy átszállásos a járat azt nem tudom hogy ha én leszálltam féluton és átkell szálnom a másikra honnan fogom tudni hogy melyikre szájjak át? ezt ki mondja meg? vagy hova van irva hogy melyik az a vonat?
2011. júl. 13. 10:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
A menetrendet nézd meg pontosan. Pécs és Százhalombatta között a menetrend szerint átszállsz, az aktuális helyen információnál érdeklődsz, peronról indul a Százhalombattára induló járat.
2011. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
hányas peronról indul... JAVÍTOK
2011. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ki vannak írva egy nagy táblára, hogy hova, mikor, melyik peronról indul a vonat. de ha nem találod, vagy nem vagy benne biztos, akkor az információs pultnál/jegyeladónál is megkérdezheted.
2011. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pusztaszabolcson fogsz átszállni, ott pedig nincs "nagy táblára" kiírva semmi, még kicsire sem :)

Pusztaszabolcson leszállva Stadler-vonatot keress, az megy tovább Budapestre. (Piros, "új" vonat.)

Nézd meg, hogy a vonatra mi van írva: két lehetőség van: Dunaújváros vagy Budapest Déli pályaudvar. Neked az utóbbi kell. Nem fogsz eltévedni.

2011. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mikor akarsz jönni?Hét közben vagy hétvégén?Megnézem neked a menetrendben ha szeretnéd!Én itt lakom Battán egyébként..
2011. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Például ha a 10:49-essel jösz az 13:50 kor van Pusztazsabolcson 14:00 kor indul a Budapest -Délibe a vonat ami 14:22 kor van Százhalombattán és már itt is vagy.3360 Ft a mentdíj teljes ára.
2011. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Átszállni pedig azért kell mert ami a Délibe megy közvetlen Pécsről az csak átszáguld a százhalombattai állomáson nem áll meg.
2011. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én ma szeretnék feljutni Százhalombattára van is egy járat ami egy átszállásos ami 13:14 kor indul! nagyon köszönöm a segítségeket! :)
2011. júl. 13. 10:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha útközben valamit nem tudsz kérdezd meg a kalauztól ő mindenben segít.Pusztaszabolcson pedig az állomáson tudod megkérdezni de 14:00 órakor csak 1 vonat indul és azt is bemondják hangszórón ,h.hová megy és hanyas vágányról.Nem lehet eltéveszteni.
2011. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen az 15:50kor van Pusztaszabolcson és 16:00kor indul a Tied tovább.16:22-re már Battán vagy.jó utazást!Rokonhoz mész nyaralni talán?Lehet,h.ismerem!KICSI A VILÁG !!! :)
2011. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!