Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eldönteni egy...

Hogyan lehet eldönteni egy elejtett vadról, hogy ehető vagy sem? Az az milyen nyomai vannak, ha az állat betegség miatt fogyaszthatatlan?

Figyelt kérdés
Mivel túlélés kategóriát nem találtam ezért remélem itt jó helyen tettem fel a kérdést.
2011. júl. 16. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Most arra gondolsz, hogy pl eltévedsz a dzsungelben és állatot kell fognod hogy legyen ételed?


Mert magyarországon es az európai országokban, csak vadászengedéllyel vadászhatsz, majd az elejtett vadat be kell szolgáltatnod ahonnan te is megveheted. ott orvos ellenörzi, szerintem mintát is vesznek stb...

2011. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen arra gondolok. Egyébbként se sok vonzalmam van a vadászathoz. Ám a múltkor szóba kerűlt egy beszélgetés során és szeretném tudni.
2011. júl. 16. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!