Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? Mi lehet...

Mi lehet velem? Mi lehet odalent? Ez valami állat? Betegség? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Elég nehéz leírni, de megpróbálom.Tehát a nemiszervem és a végbélnyílásom környékén néha néha (leginkább estén,miután letusoltam és ágyban vagyok) éreztem, hogy valami nagyon csilint és ahogy odanyúltam egy kis nemtudommit találtam ami csiklintott. Ezt nemtudom semminek nevezni, de körülírhatom.Fehér színű.meg olyan átlátszós, mint a fehér folyás nőknél.Elég pici, hosszúkós alakú és hasonlíthatnám a spermiumokhoz ahogy a filmekbe látuk őket, hogy egyik felük mozog picit, csak ennek nincs "feje" . Én nemtudom mi lehet ez, valami féreg? Ez kb 1 hete folyik de nemtudom senkinek elmondani mert csak kiröhögnének vagy megundorodnának.

A szüleimmel pedig nemigazán vagyok jó viszonyban, ezért fordultam hozzátok, remélem ti tudtok segíteni, hallottatok hasonlóról, esetleg kérdezhettek is és én amit csak tudok megírok csak kérlek segítsetek, eléggé kétségbe estem mi lehet ez. Még én is undorodom mikor az a valami mozog és én nézem ÁÁÁÁÁÁÁHHHH naaa


Segítsetek kérlek :(

16/l


2009. dec. 19. 14:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jajj és igen...Vettem észre hogy elég ocsmény, gamat, undorító, én is tudom, sajnos érzem is látom is.

De nem az a célom, hogy hányingert okozzak valakinek.Bocsi

2009. dec. 19. 14:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Kivetted,vagy hogy nézted meg?Van több is?Vagy megfogod,és visszamászik?Én nem értem túlzottan:)
2009. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Cérnagiliszta. Azok a végbélből átmásznak a hüvelyhez is. Menj be a gyógyszertárba, és kérj Vermox-ot, az kiírtja. Ne szégyelld, nekem is volt már..könnyű elkapni. (körömrágás, sok csoki és kész a baj). Vagy ha nagyon cikinek tartod, mondd azt,hogy a kutyád férges és szeretnél rá gyógyszert. De egyébként nem szégyen, sokan átesnek rajta.
2009. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos bélféreg, de elég sok lehet, ha így kijön. Háziorvos ír rá féreghajtót!
2009. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy bélféreg és ahogy az előttem szóló is írta, hamár így kimásznak, akkor rengetegen lehetnek a beledben. Ne szégyeld, könnyű elkapni, sokan el is kapják csak ez még nem olyan népszerű téma, mint a gombák :)! Menj el a háziorvosodhoz, ír neked féreghajtót (meg se fog vizsgálni) és néhány napon belül meggyógyulsz.
2009. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Előszöris köszönöm a válaszokat!

Első válaszolónak: Nem kellett kivennem, mer hát nemtudom hogy fejezzem ki magam...hét úgy kimászott. Jajj és nem mászik vissza, hét nem hagyom :))

Köszönöm, megfogadom tanécsotokat, de szégyelem. Megvetetem valaki mással, nekem ez valahogy nem természetes hogy kimásznak belőlem ilyen csodabogarak :(

2009. dec. 19. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,ez cérnagiliszta,nekem is volt kiskoromban,szőrnyen viszketett,mert éjjel kimásznak a végbélhez,és a puncihoz és nagyon rossz,nem lehet aludni se tőlük.Nagyon egyszerűen kezelhető,menj el dokihoz,ad majd valami gyógyszert,pár nap alatt kiírtódnak.(nekem talán nem is gyógyszer hanem valami szirup volt,de tudom hogy hamar elmúlt).Szóval menj és mond el a háziorvosodnak.
2009. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem mielőbb menj el orvoshoz, ő nem fog kiröhögni...talán galand féreg vagy csak simán ( ha szőrös állatokkal élsz/cica,kutya/ elkaphatsz ieneket...bélféreg stb...)
2009. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14:56 vagyok. Nincs mit szégyelned, ez is csak egy fertőzés, pont mint egy influenzát, ezt is bárki megkaphatja, csak ez az altájunkat támadja :). Mindenképpen menj orvoshoz, mert az adagoláshoz tudnia kell, hogy neked kell a gyógyszer (testalkattól, súlytól függően kell adagolni). Ne mást küldj, te magad menj!
2009. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem már, köszönöm.

Mondjuk semmilyen állat nincs a közelemben, a körmömet kb 5 éves koromban rágtam, már azóta nem, a csokit pedig nem eszem, nem vagyok oda érte.

De biztos valami mástól kaptam el, elmegyek az orvoshoz, remélem én is olyan könnyen túlleszek rajta, mint ti.

Köszönöm segítségetek

2009. dec. 19. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!