Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hát ez egy elég idétlen...

Hát ez egy elég idétlen kérdés lesz, de országgyűlési képviselő kaphat külföldön munkát?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy igen, de ha valaki, én aztán tudok reménykedni. Valami bíztató?:)
2011. júl. 27. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne kaphatna munkát egy országgyűlési képviselő??

Bárki kaphat munkát,de nem mint képviselő..A politikai életbe nem dolgozhatnak,mert ahhoz állampolgárság kell.De mint vállalkozó vagy akár gyári munkásként is mehet dolgozni ha akar..(bár ki az a hülye magyar képviselő aki eddig ingyen milliókat keresett,és ezt feladja??)

2011. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem mindig milliókról van szó.. de akkor felkérést nem kaphat, igaz?
2011. júl. 27. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen felkérést???

Országgyűlési képviselő csak a saját országában dolgozhat képviselőként,ugyanis állampolgársághoz kötött.

Külföldön mint képviselő nem dolgozhat.

Ahogy külföldön egy magyar ember nem lehet sem tűzoltó,sem hivatásos katona,sem rendőr.

2011. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kéne itt offolni, az egészet valószínűtlennek tartottam, de azért gondoltam, rákérdezek, de gyakorin egy rohadt kérdése nem lehet az embernek anélkül, hogy elkezdenek oltogatni.
2011. júl. 27. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!