Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek van wifi apartmanban?

Szerintetek van wifi apartmanban?

Figyelt kérdés
Nem egy lepukkant apartmanról van szó. Nem tudom, hogy esetleg rá tudnék ott csatlakozni a wifire? Szokott ilyen helyen lenni?
2011. júl. 28. 10:16
 1/7 anonim válasza:
Mi egy country clubban voltunk, ami egy kis apartman és volt wifi csak el kellet kérni a recepcióstól a kódot.
2011. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem attól kérdezed meg, akié az apartman? Mi honnan tudjuk, hogy van-e? Pláne úgy, hogy semmit sem mondtál róla, ahol meg tudnánk nézni neked (helyetted).
2011. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm.

Nem szoktam ilyen helyekre járni ezért kérdeztem. Egyébként meg ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor meg minek írsz?

2011. júl. 28. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem normális a válasz?

Van olyan apartman, ahol van wifi, és van olyan apartman ahol nincs. Ezt csak úgy lehet kideríteni, ha tudjuk, hogy melyik szállásról van szó. És ha az is megvan, akkor tőlük meg lehet kérdezni.

Az apartman kiválasztásakor ez nem volt szempont?

2011. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg h ülye kérdés.

:)

2011. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem van, de csak a fürdőszobában
2011. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt mondta kérdezd meg. A világon sok milliárd apartman van, honnan tudjuk, hogy pont a tiédben lesz-e wifi, avagy lesz-e akkora mákod, hogy tudod lopni a szomszéd netét... Kérdezd meg attól, akitől béreled az apartmant majd.
2011. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!