Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Apartmanban mit főzzek?

Apartmanban mit főzzek?

Figyelt kérdés
Nyáron Görögországba megyünk a párommal nyaralni, viszont apartmanba, nem pedig hotelbe. Szeretnék főzni, persze, gyors és egyszerű (és olcsóbb) ételeket. Ötleteket várok, hogy mit főzzek? (ja és a gond az, hogy nem kocsival megyünk, tehát nem tudok felpakolni kajából annyi mindent itthonról)
2011. ápr. 13. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Èn ha nem kocisval megyek semmi esetre sem mennék apartmanba. Kérdezzétek meg az utazás szervezöt, hogy nincs-e a közelben félpanzió legalább, ahova befizethettek.


Marad a zacskos kaják.


Habár nekem a nyaralás arról is szól hogy jó kajálások, és nem fözés.

2011. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jókat akarunk mi is kajálni és nem okoz gondot egy tésztát vagy ilyesmit megfőzni. Amúgy van félpanzió, de drága. Nem gond a főzés, csak szeretnék tippeket kapni.
2011. ápr. 13. 09:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi a félpanzió? Mi is régebben apartmanba mentünk és magunk főztünk, de ha kiszámolod a félpanzióban hogy kapsz reggelit meg vacsorát, akkor nem éri meg itthonról vinni még a zacskós kaját sem.
2011. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
27 ezer egy főre, azt hiszem (egy hét)...szerintem ez annyira nem olcsó.
2011. ápr. 13. 10:18
 5/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy ott milyen áron kapnék meg alapanyagokat, mert akkor nem vinnék zacskós kajákat. :S tésztára gondoltam de nem lehet egész héten azt enni, a reggeli az végülis nem gond, péksüti, kenyér, ilyesmi azt mindenképp ott megvennénk, inkább az ebéd, vacsi ami érdekes. nem akarok sokat főzni, gyorsa kevés alapanyagú kajákra gondoltam...rizs, tészta de már nem nagyon jutott eszembe.
2011. ápr. 13. 10:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: és mit főztetek?
2011. ápr. 13. 10:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Görögországon belül hová mentek? Mindenhol lehet kapni tésztát, rizst, felvágottat, virslit, stb. Viszont az apartman nem mindig alkalmas nagy főzésekre, nincs elég edény.
2011. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha ilyen északgörög buszos útra mentek (sarti, nei pori, asprovalta, olimpic beach, paralia) akkor oda nem kell sok kaját cipelnetek, mert semmivel sem drágább mint itthon.

Szólj, ha valamelyikbe mész ezek közül, mert itt már van tapasztalatom

2011. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

remélem nem baj,ha linkelek,de ezek gyorsak,egyszerűek :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


remélem azért segítettem.

2011. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Korfura megyünk, Sidariba.
2011. ápr. 14. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!