Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Személyi meghosszabbítás/útlev...

Személyi meghosszabbítás/útlevél csináltatás úgy, hogy nem jelenek meg személyesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A gondom az,hogy lejárt a személyim,útlevelem nincs.most kaptam Londonban egy egyszeri hazautazási papírt,amivel haza tudok menni,de viszont otthon kellene megcsináltatnom az útlevelem vagy meghosszabbítanom a személyim.De több ok miatt se tudok haza menni.Nincs hol laknom az idő alatt,a munkahelyemről sem akarom hiányozni és nincs is rá nagyon pénzem,hogy haza menjek és otthon várjak amíg ki nem postázák.gondoltam esetleg valaki hátha tud egy kiskaput,illetve létezik olyan,hogy esetleg egy meghatalmazással eltudják intézni a nevemben?Vagy nincs semmi járható kisajtó és képtelen vagyok haza menni?Kérem aki bárki tud ezzel kapcsolatba valamit,az írjon mert nagyon fontos lenne számomra!Köszönöm szépen előre is.
2011. júl. 30. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ezt csak személyesen lehet.
2011. júl. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, mert az okmányirodában készül a fénykép, illetve az ujjlenyomat.
2011. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a párom elvesztette a tárcáját, és amikor bejelentettük a rendőrségen (hitelkártya, NI kártya, személyi lakcím stb. benne volt), azt mondták, hogy ha felhívjuk a nagykövetséget, elméletileg csináltatnak másikat, anélkül, hogy hazamennénk, feltéve, ha új típusú a személyi (ezt már a nagykövetség mondta), és benne van az adatbázisban. Nem tudom, hogy lejárónál működik-e, de próbáld meg úgy,hogy azt mondod, elvesztetted. Bár mondom, a két eset alapvetően más.
2011. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!