Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha bemegyek a vízbe, hová...

Ha bemegyek a vízbe, hová tegyem az értékeimet?

Figyelt kérdés
Tenger,nyaralás,fürdés,búvárkodás...de hová tegyem a fényképezőmet,szállodakulcsomat,órámat,kocsikulcsomat?Ha a parton hagyom ezerszázalék hogy valami aljas féreg ellopja.Legjobb lenne magammal vinni,de hogy csináljam?
2011. aug. 4. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

mi mindig a parton hagyjuk ,és eddig nem vitte el senki. próbáld nem feltűnően elrejteni a törülköződ alá A PARTON:D

általában nem szokott gond lenni belőle

2011. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem muszáj,órát ne vigyél és ha lehet ne menj a strandig kocsival.Én pénztárcát se viszek csak pénzt,alaposan elcsomagolva és keveset,strandra szerintem fényképezőgépre sincs szükség.Vagy vegyél nyakba akasztható pénztárcát :S
2011. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
55%

Mi ha többen megyünk, valaki mindig kint marad, és vigyáz a cuccokra. (Persze nem azért marad ott, hogy vigyázzon rájuk, hanem mondjuk napozik, pihenget, kártyáznak stb.)

Ha csak egyedül mész vigyél minél kevesebb cuccot és értéket.

2011. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A "nem feltünően elrejteni" és főlega törülköző alá :))) ezen jót nevettem,de nem vall nagy fantáziára.

Kocsikulcs-és így íratok,pénz kell mert én inkább körbejárok egy mediterrán szigetet és sok sok partiszakasz mintsem egész nap egy helyen ücsörögjek.

A valaki a parton marad sem jó,hiszen azért mész a barátaiddal hogy együtt legyetek,engem zavarna ha valaki a parton maradni és nem velünk búvárkodna mondjuk.

2011. aug. 4. 11:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyél vízhatlan övtáskát/pénztárcát vagy minek hívják itthon. Külföldről biztos tudsz rendelni, ha itt nem forgalmazzák (waterproof wallet) és abba minden kisebb értéket magaddal vihetsz akárhova. Ha aggódó típus vagy, akkor viszont gondolom ez sem jó megoldás, mert félnél, hogy beázik. :)
2011. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó komment nagyon aranyos volt,jót mosolyogtam rajta :)

Te kis emberismerő :)

Amúgy nem tudom hogy hol a határ az óvatos és a paranoid között.

Részemről mindenki otthagyhatna mindent ahol akar,én sosem nyúlok ahhoz ami a másé,de a többi emberről is ezt feltételezni naivság.

Szóval ha nem akarom a parton hagyni akkor paranoid vagyok :) ha otthagyom,akkor meg balek,mert szinte biztos hogy egy féreg elviszi.

Amúgy Amerikában van a rendőrségnek "csaliautója" ami be van kamerázva,meg nyomkövetőzve és ott hagyják az út szélén benne a kulccsal meg nyitott ajtóval és távolról figyelik.Persze mindig telitalálat,mert a féreg észreveszi az adódó lehetőséget és beleül és elhajt a kocsival.

Szerintem nem is igaz a mondás h alkalom szüli a tolvajt,hiszen az ő szemük már eleve arra van ráállva hogy 'na mi az amit el lehet lopni'.Én sosem nézem h benne van-e a kulcs az autóban vagy a parton kinél milyen cuccok vannak.Én inkább az ellenkező nemet figyelem hiányos öltözetben :)

2011. aug. 5. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
minek írtad ki a kérdést, ha minden válaszra csak arrogánsan ugatsz valamit? A csaliautónak és a kukkolási technikáidnak mi köze a kérdéshez? Unatkozol?
2011. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pff ezt megkaptam.Azt írtam hogy aranyos volt a kommented,erre te azt mondod arrogánsan ugatok,ez nem semmi.A stílusod alapján egy fiatal nő lehetsz...

De tényleg mond már meg hogy hogy a pics@ba vetted arrogáns ugatásnak azt hogy azt írtam hogy aranyos a kommented,mi???Te majom.


És a többi kommentjeimmel meg mi bajod van?Azért mert reagálni mertem?Szerinted volt akár egy használható válasz arra amit kérdeztem?Hogy hová tegyem az értékeimet?

De kispolgár vagy....

És vicces hogy te magyarázol hogy biztos unatkozom,de miért te mit csinálsz itt szívem?Neked nincs jobb mint nekem írogatni,he?

2011. aug. 5. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Minek ennyi értéket magaddal vinni? Mi ha a partra vagy strandra megyünk, 1 táskát viszünk benne a törcsikkel valami itallal és kb ennyi. Szobakulcsot lehet fürdőruhára nadrágra fűzni, kocsi kulcs már neccesebb téma, fényképezőnek vízálló tok és már viheted magaddal a vízbe a kocsikulcsot, ha annyira félted tedd vízálló táskába.
2011. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
mellesleg a hotelekben le lehet a szobakulcsot adni a portán, úgyhogy nem sok értelme van levinni a partra
2011. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!