Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kecskemétiként Pesten a helyi...

Kecskemétiként Pesten a helyi közlekedésen is ingyen utazhatok utazási kártyával?

Figyelt kérdés
Utazási kártyával helyijáraton ingyen lehet utazni.De én kecskeméti vagyok, akkor Pesten is ingyen utazhatok helyijáraton vagy csak Kecskeméten? Mert azt tudom, hogy ha Pestre innen vonattal megyek akkor igénybe vehetem a 90%-os kedvezményt.És még az is érdekelne, hogy helyijáraton kell valamilyen jegyet váltanom(mint pl. nyugdijasoknak is ingyenes de jegyet kell kérniük), vagy csak elég a kártyát felmutatnom?Köszönöm előre is.
2011. aug. 9. 13:05
 1/2 anonim válasza:
Az én lányomnak is van ilyen kártyája.A BKV-n ingyen utazhatunk vele,vonatra 90% kedvezmény jár.Sztem utazhatsz vele itt is ingyen a BKV-n,mert gondolom tök mindegy hol használod, a kártya lényege ugyanaz bárhol vagy is.
2011. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!