Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Utazhatok...

Most mit tegyek? Utazhatok így egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon nagy problémám.. :/ epilepsziás vagyok és ma reggelre rám jött egy roham. de nekem holnap reggel kellene visszautaznom németországba a munkahelyemre. reggel 6kor indul a gépem és pedig még mindig a korházba fekszem :/ nem vagyok még igazán jól. általában 3 napot tartanak ilyenkor bent. nem tudom ha saját felelősségre hazamegyek felengednek így a gépre? nagyon megijedtem most.. nem hiszem hogy holnapra reggelre rendbe jövök annyira hogy tudjak egyedül is menni nemhogy még a csomagomat húzni. és a nem alvás félek hogy kihoz még egy rohamot. de a jegyem akkor elúszik :/
2011. aug. 15. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a légitársaság képviselőjét, és érdeklődd meg! Lehet, hogy meg tudod oldani, hogy másik járattal menjél és ne kelljen teljesen ráfizetni.
2011. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán egy ilyen erős roham után mikor lehetne repülőre szállnom? mennyit kéne várnom kb ?
2011. aug. 15. 18:12
 3/6 A kérdező kommentje:
már pedig 4 éve tünetmentes voltam ... azt hittem már végre elfelejthetem.. :/ és sosem jártam utána mi lesz ha egyszer ez bekövetkezik.. álmomban sem gondoltam volna... :/
2011. aug. 15. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:

A legitarsasag egeszsegugyi okokra valo tekintettel lehet hogy atteszi egy masik napra a jegyed, lehet h valami minimalis osszeget fizetned kell.

Az utazasrol pedig az orvosodat kerdezd, ne minket!

2011. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kezelőorvosom azt mondja megtiltani nem tilthatja meg de nem ajánlaná mert egy ilyen hosszú út nagyon fárasztó lesz a szervezetemnek . Főleg a légnyomás különbség miatt mert hogy olyankor az agy nem úgy kapja az oxigént ahogy kellene neki és nekem a rohamaim alatt pont ez van hogy az agyam nem kap oxigént.. így elég rizikós belevágni hogy roham után máris repülni.. 99% hogy kihozna belőlem még egy rohamot :S :/ Azt mondta ő egyáltalán nem ajánlja a repülést se most se a továbbikban.. de most még egy hónapig semmiképp sem :S
2011. aug. 15. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én egy hetet legalább ráhagynék. Inkább pihend ki magad! Hívd fel a társaságot, némi réfizetéssel áttudják tenni más időpontra a jegyedet szerintem. Az egészségügyi okokra szerintem magasról tesznek, sajnos ez magánügy, viszont a szabályzatban is eltudod olvasni hogyan lehetséges a jegy időpontjának módosítása.
2011. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!