Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utaznék el nyaralni, de ma...

Utaznék el nyaralni, de ma hiába kértem, nem adtak EU-s tajkártyát az interneten rákerestem a tajszámomra és azt írta, hogy érvényes, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Menjek el eu-s taj nélkül? Pályakezdő munkanélküli vagyok.
2011. aug. 17. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mivel indokolták? Ha t mondták, hogy nem érvényes, akkor járt utána, hogy miért mondhatták, ha neked érvényest dob ki a gép. Egyébként köthetsz utasbiztosítást vagy utólag is csináltathatsz eu-s kártyát, a barátaink is jártak így, kint karamboloztak, kórház, műtét, rehab, majd itthon megcsináltatták a kártyát utólag és a kórház minden költséget jóváírt még fizetés előtt. Kint kapták a tájékoztatást, hogy utólag is ki lehet váltani, elfogadják.
2011. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szállj magadba, mert hülyeséget kérdeztél. Neked nem Taj-kártya kell, hanem Uniós tb-kártya, másik becenevén: EHIC-kártya, hivatalos nevén: Európai Egészségbiztosítási Kártya.

A lakóhely szerinti illetékes megyei egészségbiztosítási pénztárnál lehet igényelni személyesen vagy meghatalmazott útján. Az EU-kártya alkalmankénti kiállítása díjmentes.


Infó: [link]

2011. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még régebbi beceneve: E-111
2011. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Köss utasbiztosítást.
2011. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!