Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt, aki otthon maradt idén...

Kpe kérdése:

Volt, aki otthon maradt idén nyáron?

Figyelt kérdés
Én először tavaly voltam nyaralni pár napra.Mi csak egy napra szoktunk menni általában.Nem volt rossz nektek otthon,nem bántátok meg,hogy kimaradtatok?Néha így vagyok vele meg irigylem is egyeseket,pedig nem éri meg.Ha lesz pénzem,majd megyek nyaralni.21/f
2011. aug. 21. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
én otthon maradtam,sajnos ez van
2011. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi se mentünk semerre


22/L


(anyummal élek kettesben)

2011. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én se voltam semerre. :/ Úgy volt, hogy júliusban megyek, aztán az nem jött össze. Augusztusban meg végig dolgozok. :/ Idén kimaradt... s kicsit bánom. :/

17/L

2011. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én meg voltam 3 napot Bécsben, de bár ne lettem volna. Úgy megbetegedtem, hogy utána 1 hétig szenvedtem itthon
2011. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szegény!hogyan betegedtél meg?
2011. aug. 22. 07:32
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én úgy gondolom, hogy azért betegedtem meg mert sok bécsi vizet ittam. Gondoltam is rá, hogy nem kellene, de utolsó nap már nem volt más, úgyhogy megittam vagy másfél litert. na utána otthon meg csak hánytam meg fájt a gyomrom:/
2011. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 napot voltunk Hajduszoboszlón, ennyi volt az idei nyár
2011. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!