Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hosszabb kulfoldi elet utan...

Hosszabb kulfoldi elet utan mennyi idobe telt amig ujra beilleszkedtel Magyarorszagra? Gondolok itt 5-10 ev kulfoldi elet utan visszamenni Magyarorszagra. Milyen erzes volt ujra otthon? Nehez volt? Vagy siman ment minden?

Figyelt kérdés
Melyik orszagban eltel es mennyi ideig?
2011. febr. 27. 06:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Moszkvában éltem, kb. 15 évig. Nagyon rossz volt hazajönni, ugyanakkor hosszú ideig nem láttam Magyarország hiányosságait annyira élesen, mint jelenleg. Véleményem szerint a távolság megszépíti országunkat, méghozzá nagyon. A beilleszkedés nem okozott gondot.
2011. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Moszkvaban gondoltad sokkal szebbnek Magyarorszagot?Es amikor hazamentek mar nem tunt olyan szepnek?

Mennyi ideig nem lattad M.orszag hianyossagait?

Mi is keszulunk haza,12 kanadai ev utan.


Koszi a valaszt!

2011. márc. 4. 01:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Külföldről tűnt mindig szebbnek. Sok országban jártam és eddig csak Ukrajna vagy Románia tűnt gyengébbnek (és ezek is csak az emberek szörnyű helyzete miatt, különben szép helyek voltak). Itthon néhány nap után mindig úgy éreztem magam, mintha egy eldugott faluban lennék, ahol reménytelenség uralkodik. Kanada után meg pláne. Ott is jártam és fantasztikusan civilizált (és gyönyörű) kis hazánkhoz képest.

Nagyon bízom benne, hogy látni fogod a pozitívumokat is, hiszen azok is vannak, mindig.

2011. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a biztatast!!Jol jon:)

Torontobol irok,itt hatalmas tavolsagok ,szeles utak vannak,de ezt nem kell mondanom,hiszen jartal itt.

Magyarorszag pici lesz ezutan az biztos!

Majd kiderul milyen ujra otthon,azert tartok az egesz hazakoltozestol!

2011. márc. 4. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
egy barátnőm élt 10 évet izrelben a családjával.tavaly hazamentek,mert tini gyerekei vannak és nagyon nyaggatták ,hogy magyarországon akarnak élni....persze kicsik voltak,amikor kiköltöztek..aztán 3 hét után mindegyik vissza akart volna menni,de 1-2 millióba kerül kiköltöztetni újra a családot :/ ha nem lenne muszáj menni én maradnék,az tuti :) egyébként én is külföldön élek, de maradok :)
2011. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha nagyon akarnank itt tudnank maradni.

Remelem nem ugy jarunk mi is mint az baratnodek,mert az eleg huzos anyagilag!Majd meglatjuk..mi lesz..ujra otthon!

2011. márc. 5. 02:50
 7/9 anonim válasza:
100%

Én 6 évig éltem Hollandiában. Azután hazajöttem, és meg kell hogy mondjam, egyetlen egy percig sem bántam meg! Persze bizonyos dolgok néha eszembe jutnak, hogy de kár, hogy ez meg ez nincs itthon, de valójában mindent egybevetve én nagyon örülök, hogy hazajöttem. Minden nap megcsodálom a várost, az embereket és ez jól esik. Jólesik, hogy a lehető legtökéletesebben ki tudom fejezni magam, és mindent megértek magam körül (és nem atért mert hollandul nem ment, csak azért az nyanyelv, az anyanyelv), örülök, hogy ehetem a magyar paradicsomot és egyéb zöldségeket, gyümölcsöket, amiknél jobbakat még sehol a világon nem ettem és még sorolhatnám.

Na de visszatérve a kérdésre: nem volt nehéz beilleszkedni. Ha segítség kellett, kértem és kaptam. Nem volt ezzel gondom, tényleg. Szóval én drukkolok nektek! :)

2012. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Eltelt több, mint 10 év, milyen volt hazaköltözni?
2022. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem koltoztunk vegul is haza Magyarorszagra. Azota is Kanadaban elunk, a lanyom mar nagylany lett idokozben!

Koszonom a kerdesedet! :)

2022. szept. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!