Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szoktatok cigizni az autóban...

Szoktatok cigizni az autóban miközben utasokat is visztek, vagy megálltok időnként vagy addig kibirjátok amíg oda nem értek?

Figyelt kérdés
Ha igen: szoktak szólni érte?
2011. szept. 9. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam rá gyújtani menet közbe mert az engem is zavar és a figyelmemet is elvonhatja, egyszer majdnem emiatt lett volna egy balesetem de szerencsére el tudtam kerülni így inkább vagy meg állok vagy kibírom addig amég oda nem érek a célpontra.
2011. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint utas írom, nem szeretem, ha vezetés közben a vezető dohányzik, jó rég jártam taxival, szerencsére akkor nem dohányzott. Inkább állj meg, ha van időd, ja és, ha úgy lett volna szóltam volna, h oltsa el.

Még annyit sem bírnál ki cigi nélkül? Ennyire nagy vis erős dohányos vagy?

2011. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát ez attól függ milyenek az utasok. Ha őket nem zavarja akkor dohányoz, de énszerintem paraszt dolog ha pl ülünk a kocsiban 5-en abból 2 dohányzik 3 nem és annak a 3 nak is szivni kell a füstött. Vagy ha 4 ember dohányzik de egy nem az is nagyon rossz dolognak tartom.

Csak akkor tedd ha nem zavarja az utasokat

2011. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!