Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni de egyszerű...

Szeretnék lefogyni de egyszerűen gyenge vagyok! Nektek mi ad erőt, hogy folytassátok és kibírjátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:28
1 2
 1/14 piggie ***** válasza:
nekem elég annyi hogy a tükörbe nézek :D vagy arra gondolok h milyen szar érzés amikor szűkebbek rám a gatyáim.
2011. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Adjon erőt az tudat, hogy amit megeszel szenved miattad.

Ha fájdalmat okozol, annak előbb vagy utóbb, de te iszod meg a levét!

A "súlyos" bizonyíték erre a nézetre azt hiszem te magad vagy. F/18

2011. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bár rajtam nincs túl sok felesleg, csak egy öt kilótól szeretnék megszabadulni, de az ad plusz erőt, hogy tetsszek a páromnak. Hogy még jobban kívánjon, még jobban csillogjon a szeme ha rámnéz, még büszkébb legyen, amikor lemegyünk a baráti társasággal sörözni, és az összes srác csaja már puhány, igénytelen, de én még hat év után is elérem, hogy nőként nézzem rám.
2011. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Mi ad erőt?:))


A legfontosabb, szerintem, hogy tűzz ki célokat! Írd le magadnak egy papírra, hogy "XY kg vagyok!", ezt tedd egy olyan helyre ahol akarva akaratlanul elfogod olvasni.(én ágyam mellé tettem, ezzel keltem, feküdtem) Hidd el hogy sikerülni fog, én azt gondolom ez a legfontosabb.


Ezek után jön a táplálkozás és mozgás. Írd össze egy lapra, hogy miért akarsz lefogyni, írja vagy 10 érvet a fogyás érdekében. Ezt kiteheted a hűtőre, mikor oda mész és elgyengülsz, sokat fog segíteni ha elolvasod az érveidet.

Ugyanezt használd a mozgásnál is, mikor semmi kedved nincs elmenni futni, vagy neki állni tornázni, akkor olvasgasd.


Én mikor lefogytam 86-ról 70 kg-ra, akkor ezeket praktikákat alkalmaztam.

Persze, így sem lesz könnyű. NEM szabad elcsábulni egy kis üdítőnek vagy csokinak. Mindig gondold végig, mi lesz ha megeszed/megiszod, miért lesz neked jó és miért rossz.


Tudom, furcsának tűnik ötletem, de saját tapasztalataim alapján működik!!:)


Sok sikert:)19/f

2011. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy hasonlóan determinált társsal sokkal könnyebb. Amúgy meg, ha olyanokkal vagy körülvéve, akiknek rohadtul mindegy, akkor neked is mindegy.
2011. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

modellverseny..

"...60 körüli derékméret..."


derékméret: 68 centiiii!!! :OOOO


:DDDD

2011. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Remélem sikerül!
2011. máj. 29. 22:20
 8/14 anonim ***** válasza:
.
2011. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nagyon tetszett a szenved amit megeszel dolog :D éljenek az idén érettségizők (fuck yeah!) gratula.


Kedves Kérdező, leírnád az étrendedet? jó eséllyel pl. én is nagyban tudnék segíteni.

2011. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nem pontosan tudom hogyan kéne, hogyan vágjak bele. Gondolom mellőzni kell a cukros, olajban sült, fehér lisztes stb. kalóriabombákat. Előtérbe a teljeskiörlésű dolgok, sovány termékek, fehérje nagy mennyiségben, zöldség gyümölcs. Sportolni már járok alakformáló edésre és spinningre. Azt se nagyon tudom hány kilót fogynék, de kb. 8-10et kezdetnek mert 163 cm és 71kg vagyok. Sajnos a családom egyáltalán nem támogat, mivel nekik nincs ilyen problémájuk.

Amúgy én is idén érettségiztem :)

2011. máj. 30. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!