Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ausztriába vagy Ukrajnába...

Ausztriába vagy Ukrajnába (Kárpátalja) utaznátok inkább?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 20:39
 1/8 anonim válasza:
Én egyértelmüen Ausztriába. Imádom!
2011. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én tegnapelőtt voltam Ausztriában, és sztem sz@r volt, elég bunkó népség, sok suttyó sváb.....ezért akkor inkább Ukrajnába :P :D
2011. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én minkettőt nagyon szeretem.az osztrákok velünk nagyon rendesek voltak.:)Ausztriát gyönyörűnek tartom.Viszont UKrajnába mindig vágyok,és elképesztően boldog tudok lenni,Ha ott vagyok:)
2011. szept. 9. 21:05
 4/8 A kérdező kommentje:
most hétvégén naon jó lenne elmennem Ukrajnába.közel vagyok hozzá,Záhonytól nem messze.eg yrokonomhoz szeretnék am menni.de hogy menjek oda?
2011. szept. 9. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Ukrajnaba.

Ausztriaban mar millioszor voltam, nagyon szep amugy a taj az alpokban, Becs szerintem nem egy akkora nagy durranas. Ukrajnaban viszont meg egyszer sem voltam, de Karpatalja elvileg szep hely... Csak a hatranya ugye hogy Ukrajna kicsit szegenyebb orszag mint Ausztria.

2011. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vasuttal, vagy autoval, busz nem tudom hogy van-e... Hogy mashogy...?
2011. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Attól függ, hol lakik a rokonod.


Ha az ungvári vagy a munkácsi járájban, akkor Záhonynál kell átkelni (vonattal is lehet), ha a beregszásziban, akkor Beregsuránynál vagy Barabásnál, ha pedig a nagyszőlősiben, akkor Tiszabecsi határátkelő hely. Az utóbbihoz Nyíregyházáról talán fél 4 kor d.u. indul busz. De neten is rajta vannak ezek a dógok, h melyik határátkelőhelyhez honnan és mikor indulnak buszok. A határnál meg gondolom várnának.

2011. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kárpátaljai kiruccanáshoz keresek embereket.

Valamikor ősz folyamán mennénk vonattal mondjuk, de ha valakinek kocsija van, az még jobb lenne, főleg, ha négy ember összejönne. E-mailben várok jelentkezőket!

2011. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!