Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy utazik repülőn az az...

Hogy utazik repülőn az az ember aki erősen klausztrofóbiás?

Figyelt kérdés
Egyiptomba szeretnénk menni de Én kalusztrofóbiás vagyok nem bírom az MR-t sem csak a nyitottat.Van már valakinek ilyen tapasztalata?Esetleg létezik valami megoldás erre?
2011. szept. 11. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2011. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is klausztrofóbiás vagyok,és semmi bajom a repülőn.Ott nem vagyok bezárva,szabadon mozoghatok,persze a mosdójába nem megyek be,ott meghalnék.
2011. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nem lenne a mosdóban csak akkor van probléma ha tudom h nem tudok kiszállni mert mondjuk a repülőgép nem fog azért leszállni h ajtót nyisson.Pl.a buszon nincs semmi bajom mert tudom ha rámjön a busz meg tud állni.Persze minél nagyobb a tér annál kevésbé jön rám de így nem merem kockáztatni.Remélem érthető volt.
2011. szept. 11. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 feles előtte, vagy egy kis nyugtató, ha másként nem megy, de ne stresszelj rá előre, mert akkor nagyobb valószínűséggel leszel rosszul.
2011. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyumat a rágózás nyugtatta meg, de már hozzászokott.
2011. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!