Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki "kanapészörf"-ölt már?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Magyarországon belül is van ilyen?
2011. szept. 16. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi már voltunk ilyen helyen méghozzá Olaszországban.

Azt mondták nekünk,hogy ez úgy megy,hogy ahogy téged is fogadnak,így neked is kell fogadni vendégeket..Nem működik úgy hogy csak utazol.Nekünk előbb fogadni kellett vendégeket.Tavaly 4-en jöttek és 2 éjszakát maradtak.(Elég sokan jönnének,mert Oxfordban élek) Idén májusban mi is elmentünk az egyik vendéghez Velencébe..Jó volt.

EGy tiszta szobában volt egy kétszemélyes kanapé,ott aludtunk a párommal.De ahogy már az elején megbeszéltük,se kaja,se pia kínálás nincs..Ha a vendég enni akar akkor vesz magának kaját,piát.

Ha van még kérdésed szívesen válaszolok rá..

2011. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kedvesem pár éve a Couchsurfinggel bejárta Svédország déli felét. Nagyon pozitív tapasztalatai voltak, csak időben el kell kezdeni a szervezést, hogy legyen hely. (Malmőben már nem is talált, ezért diákszállásra ment.)
2011. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm kb 800 ezerből beutazta Amerikát,mert csak a repjegyre meg kajára kellett költenie,mert ingyen volt ugye a szállás a couchsurfing-gel :)
2011. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én idén nyáron surfoltem Bostonban, nagyon jo elmeny, de meg kell bizonyosodni azért hogy tenyleg oda tudsz menni es megbizhato embernel aludhatsz. meg ha vmi népszeru helyre mész jo előre szervezd le, mert pl Wasington DC be ket hettel utazasom elott mr nem volt hely.
2011. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt tavaly, így voltam Párisba.)5 pasival aludtam egy lakásba meg egy macskával a nyakamban. De nagy élmény volt.

Utolsó párizsi este egy másik srácnál voltam,akinél még egy kínai lány is volt és együtt mentünk bulizni a haverjaival.

Plusz Londonba olyan szállásadónk volt aki egy nap alatt megmutatta nekünk London nevezetességeit. Egy Eiffel tornyos kulcstartót adtunk neki ajándékba(akkor jöttünk Párizsból és már minden pénzünk elfogyott.)

Egy jó buli és sokat lehet spórolni. Érdemes

2012. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!