Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Romániába személyi nélkül át...

Romániába személyi nélkül át lehet menni?

Figyelt kérdés

Páromnak lejárt a személyije, mindhenhová a jogosítványát használta, simán elfogadták, ugyebár fényképes igazolvány. Jövő hét pénteken mennénk Erdélybe, és azzal riogatnak az ismerősök, hogy kell hozzá új fajta személyi. Párom ma elment, hogy megcsináltassa, de elég esetlen az ilyen dolgok ügyintézésben, és mikor már kifizette a pénzt, akkor közölték, hogy 3 hét mire elkészül, de jogosítvánnyal is átengedik. :(((

Most akkor hogy van????


2011. szept. 14. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezd,en nem ismerem az ismeroseidet. En csak azt mondtam el,hogy 2eve heti rendszeresseggel jarok, es meg egyszer se volt olyan,hogy ne allitottak volna meg. Ez az ami biztos, amennyiben igazat mondanak az ismeroseid,bar arra hogy ne allittsanak meg velemenyem szerint kb 0.00001% az esely, akkor valami irgalmatlanul nagy dolog tortent a hatarorrel,vagy elaludt,amit nem szoktak,mert rohadt eberek mindig,vagy nem tudom elkepzelni,hogy mi kellett hozza...Eleve nem 2 ember van ott,hanem vannak vagy 10-en, altalaban nem csak 1 ember allit meg,hanem tobb is oda jon,ugyhogy ezt nem tudom elhinni,de ez meg az en velemenyem.
2011. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hosszas telefonálás, és nyomozgatás után, de tegnap megérkezett a személyiigazolvány! :) Úgyhogy irány Erdély!! :)

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 23. 09:59
 13/16 OtterOrsi válasza:
Hogy sikerült elérni? Én is hasonló cipőben vagyok most, már megkértem a személyit, de azt mondták 20 nap. Az utazás jövő héten lenne és az úticél Románia.
2013. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, de mit hogy sikerült elérni? :)

Egyébként "kipróbáltam", hogy a határőrnek én a jogsimat adtam oda, kíváncsi voltam, hogy mit szól. Ha szólt volna, hogy nem jó, akkor úgy tettem volna, mintha véletlenül adtam volna oda azt. De semmit nem szólt, elfogadta.

2013. máj. 7. 21:33
 15/16 OtterOrsi válasza:
A gyors ugyintezesre gondoltam... Jogsim nekem is van, de mint tudjuk, az nem elfogadott :S Tegnap (kedden)igenyeltem a szemelyit, ha jovohet csutortokig megerkezik, az jo lenne. Kit hivtal fel a folyamat meggyorsitasara?
2013. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
csináltass ideiglenes személyit, 1500 Ft és helyben kiadják, érvényes határátlépésre is
2013. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!