Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha most foglalok jegyet 2010...

Ha most foglalok jegyet 2010 júliusára Budapestről Kanadába Torontóba és vissza repülőjegyet mennyibe kerül? Nem tudom hogy működik ez valaki kikeresné nekem? Mindegy milyen osztályon.

Figyelt kérdés
39/N
2009. szept. 27. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Majd te kikeresed! pl. www.repjegy.hu vagy www.go.hu
2009. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez engem is érdekelne, mert én is mennék Kanadába, csak nagyon drgáa a repülőjegy ha akkor vesszük meg. De ha most megvennék, akkor olcsóbb ezt tudom:)
2009. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Én kikerestem neked


Repülőjegy ár:


154.500 Ft

2009. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Hát szerintem nagyon nem mindegy, hogy milyen osztályon, mert a turista meg első osztály között jegyenként akár 300 ezer Ft eltérés is lehet... egyébként még korai megvenni jövő júliusra. Szerintem.
2009. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
nem korai szerintem, mert egyre drgább a jegy. Minél hamarabb veszi meg valaki annál olcsóbb. Például ha most mondjuk 200ezer Ft, akor jövő júliusban akár 400ezerFt is lehet, és azért így már nem mindegy!
2009. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. szept. 27. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Elmehetnek a kurvä anyukba, akik lepontoztak.


Én kikerestem a helyes árat, a többi meg csak okoskodott.

2009. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb jegy (lowest price) 197.047.-Ft (Varsói átszállással)


Toronto IATA helyszín kódja YYZ


IATA kód = A légi közlekedés gördülékeny biztosításához, a számítógépes rendszerek (például a helyfoglalás) összehangolt működéséhez elengedhetetlenek az egyértelmű azonosítók. Az IATA egyik feladata a légi közlekedési kódok meghatározása és karbantartása. Így ez a szervezet tartja nyilván:


* a 3-betűs helyszín-kódokat – (például BUD – Ferihegy, Budapest) főként repülőterek jelölésére, de vasútállomásokat és egyéb helyszíneket is kódol.

* a 2-betűs légitársaság kódokat – (például MA – Malév) a légitársaságok azonosítására világszerte.

* a könyvelési vagy előtét kódokat – (például 182 – Malév) a légitársaságok dokumentumainak (jegyek, szállítási jegy stb.) számozására.


Az IATA betűszó, az International Air Transport Association (Nemzetközi Légi Szállítási Szövetség) rövidítése.

2009. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítés az előzőhöz..


Ha a bécsi reptérről mész akkor van közvetlen járat Torontóba 200.000 forint alatt megúszod azt is. Austrian Airlines

2009. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kínácsiságból én is néztem egyet.

Ha mondjuk Július 1-én akarnál utazni, mondjuk 3 hétre, akkor 184.600 Ft-ot kéne ma kicsengetned. Ez sem közvetlen járat, Genfben át kell szállni. Szerintem is érdemesebb várni a foglalással, különös tekintettel a szezonra. Ha valamikor Márciusban foglalod, jó eséllyel ennél olcsóbban is kapsz jegyet. Én egy hét múlva utazok Montreálba, úgyhogy benne vagyok a témában rendesen. :-) Sok sikert!

2009. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!