Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal a szállodába?

Mit vigyek magammal a szállodába?

Figyelt kérdés
Pl. papucs kell? :D
2011. okt. 3. 15:05
 1/5 MarySue válasza:
Attól függ, milyenbe mész. Én pl egy 4 csillagosban dolgoztam, ott adtak papucsot, köntöst, törölközőt, ilyesmit, de ha pl egy 3 csillagosba mész, ott már biztos kevesebbet adnak - ha adnak egyáltalán valamit.
2011. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a saját dolgaimat mint amit ott adnak pl. Én amikor szállodába mentem vittem magammal mindent egyedül a fürdő köntösüket használtam mert azt itthon hagytam :D
2011. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 csillagosba, szóval nem hiszem, hogy bármit adnának.
2011. okt. 3. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Turulkozot, sampont, szappant meg az olcsi motelekben is adnak.

Ha valogatos vagy, ha extra piperedolgokat hasznalsz, akkor vidd a sajatod.

Mi sosem viszunk semmit a fogkefen/f.kremen kivul, mert nekunk jo a sampon/szappan amit ok adnak. A szonyeg tiszta, papucs sem kell. Egyedul a kisparnamat szoktam vinni, mert az kulonleges, es neha odatelefonalok elore, hogy van-e hajszaritojuk, mert ha nincs, akkor viszem a sajatom, de csak telen. Nyaron nem kell szaritani.

2011. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oktober15 válasza:
... mondjuk engem ... ;)
2011. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!