Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Selce...

Melyiket válasszam? Selce vagy Vir?

Figyelt kérdés
Szerintetek hova menjünk? Ezt a két helyet néztem ki, ezek nincsenek olyan messze!Melyik lenne jobb, és pénztárcakímélőbb?
2011. okt. 4. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Vir-be szoktam járni az tulajdonképpen olcsó hely, bár a piacokat érdemes elkerülni mert volt hogy drágán vettem ott 1-2 dolgot.

Azzal a hellyel az a baj hogy a csapvíz nem alkalmas ivásra ezért érdemes vagy itthonról vinned vizet kannába ami főzéshez használsz vagy ott veszel palackos ásványvizeket. Árakra nagyon nem emlékszem de nem egy vészesen drága.

Az tény hogy ott van biztonság tehát nem kell attól félned hogy kirabolnak vagy ha egy félpercre nem figyelsz oda akkor elvisznek mindent a szemed elől. Jó persze értékeket nem hagyhatsz őrizetlenül, de mégis biztonságos egy hely.

2011. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben utánaolvasgattam a neten. Vir-t nagyon lehúzzák. Inkább Selcét ajánlják, hogy az sokkal rendezettebb. Bár árban nem tudom milyen, arról nem írnak nagyon.
2011. okt. 4. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A Vir, az Horvátország szégyenfoltja.

Ép eszű ember nem megy oda.

Persze, ha elég perverz vagy és neked nem számít, hogy a 21. században nincsen víz és villany az apartmanban, akkor menjél csak...


Selce viszont, egy kis ékszerdoboz!!


Amúgy mi délebbre szoktunk menni, mert ott most is jó idő van még, és 26 fokos a tenger.

2011. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudok egy nagyon jó kis apartmant délebbre.

Mi ide szoktunk menni:


[link]

2011. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!