Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair vagy easyjet? Melyiket...

Wizzair vagy easyjet? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Wizzairrel utaztam már, de nagyon drágák lettek már, és érdeklene hogy milyen az easyjet?

Vagy tudtok olcsóbb légitársaságot?


2011. szept. 25. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hová utazol, mert azt nem írtad.

Ha London, akkor Ryanair, és Pozsony,szerintem az a legolcsóbb, persze ha neked nem probléma kiutazni Pozsonyig. Az Easy Jet Bécsből sem rossz, de ha nyugati országrészben laksz, de a Ryan szerintem olcsóbb.

Meg ugye nem mindegy mikor foglalod a jegyet.

2011. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Debrecenben lakom.

tehát pozson bécs kiesik!

És Londnba megyek

2011. szept. 25. 18:21
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

a wizzair egy fos.

nézd meg a britsh airways járatait is, mikor én utaztam (pár hete), sokkal olcsóbb volt egy repjegy, mint a wizzairrel. azt kalkuláld hozzá, hogy a wizzair lutonba visz, ami kb 80 km-re van lonontól (egyszer voltunk wizzairrel), a taxi oda-vissza 60ezer forintba került. plusz a luton reptér nagyon kicsi, onnantól kezdve, hogy leszállt a gép, addig hogy kiértem a terminálból, majdnem két óra telt el (több száz ember útlevélvizsgálatát, stb összesen két ember végezte). a vonat "csak" 15ezer lett volna, hogy bemenjünk, de ezek után de nem volt annyi időnk.

nem beszélve arról, hogy a wizzel csak kézipoggyászt vihetsz fel a fedélzetre, minden másért fizetned kell.

senkinek nem ajánlom a wizzairt, csak rossz tapasztalataim vannak, és drágábbak, mint a nemzeti légitásaságok.

2011. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson taxiba ülni, mert a gatyád rámegy. Vannak transzfer-buszok minden reptérről, pl az Easy-bus, amire nem csak EasyJet utasok válthatnak jegyet,ha előre foglalod erre a helyet akkor nem drága.

De ha így foglalsz akkor számold bele a leszállástól mire kikeveredsz a reptérről, mint az előző írta, szóval leszállás utáni 2-3h legalább.

2011. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De a legjobb persze ha van aki érted megy a reptérre.
2011. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nem londonba megyek, Hanem Birmingham-be, sőt a mellet 20 km-rrel, de oda nem megy repülő... sajnos.

Megnézem a BA-t, a wizzair valóban egy nagy fos!

2011. szept. 25. 18:47
 7/22 A kérdező kommentje:

Megnéztem a BA-t!

Akár elhiszem, akár nem, olcsóbb mint a wizzair!!

Viszont nem nagyon tudtam kiigazodni, a poggyásszal mivan.

Felvihetek egy kézipoggyászt, de a feladhatóval mivan? Kell-e külön fizetnem érte, be kell-e jelölnöm valahol hogy kérem? Maximum mennyi lehet? Köszi szépen :)

2011. szept. 25. 18:56
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

egyébként Lutonból mindig megy busz London Victoriara ami 14 font körül van...

manapság már nem olcsók a fapados járatok, én rendszeresen németországba utazom és easyjet ugyanannyi a feladott poggyásszal plusz elsőbségi beszállással mint a malév. szóval nem kérdés hogy a malévet választom ráadásul ott még ellátás is van és a közelebbi reptérre érkezik.

2011. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Én rendszeresen wizzairrel járok,és eddig elégedett voltam.

Sosem kellett ótákig állnom az útlevél vizsgálatnál,és könnyen bejárható a reptér.Ráadásul ahova a kérdező akar menni,onnan helyből indulnak buszok.Ha előre megveszed online a buszjegyet akár 6-8 fontból megúszod.Ha rendszeresen nézed a repülőjegy árakat akkor azt is megúszhatod olcsóbban.Én már vettem a wizzairnél promos jegyet is..

2011. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Külön kell fizetned a feladandó csomagért.Majd a végén mond hogy olcsóbb mint a fapados...(mert szerintem nem)
2011. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!