Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Németországba utazunk ezzel...

Németországba utazunk ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

egy SMS Németországból Magyarországra mennyivel több mint egy normál SMS?

mennyire van ilyenkor hideg ott?


2011. okt. 10. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

SMS-t nem tudom, de kérdezd meg a szolgáltatódat, vagy nézd meg a neten.


hideg na az most hirtelen van.

pont egy hete rövidgatyában sétáltunk kint és volt 30-35 fok. most meg éjszaka 5 fok is van és gondolkodom elöveszem a télikabátokat.

de németország óriási, és mindenhol más.

2011. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gépeden biztos vannak minialkalmazások, ott állítsd be azt a várost, ami téged érint. Nekem a férjem van most a héten Düsseldorfban, én is látom mindig, h milyen idő van ott. (Most épp 18 fok, eső...)


Az SMS-küldés díja szolgáltatótól függ, nézelődj a sajátod honlapján a tarifákról... Ha Vodafone-os vagy, érdemes befizetni egy heti pár ezer Ft-ot, amiért cserébe hazai tarifákkal használhatod a mobilodat.

2011. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan nem volt 30 fok, csak 22-23, de tegnap csak 10, ma 19, pár napig most 18-20 fok lesz, aztán megint jön a hideg. Ja és majdnem minden nap esik. Tényleg attól függ, hova mész.
2011. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hát úgy látom nem lenne szerencsés itthon hagyni az esernyőm..:D
2011. okt. 10. 16:36
 5/7 anonim válasza:
Én Regensburg alatt lakom picivel, nálunk ma 13 fok volt.. :D Én nem hagynám otthon a téli kabátomat.. :D
2011. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi akkor előkeresem azt is :D
2011. okt. 10. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:

www.foreca.hu

innen megtudhatod a keresett város időjárását (szél, eső, hőmérséklet) 10 napra előre az egész világban.


Az SMS tarifához menj rá a szolgáltatód honlapjára a roaming címszót keresd.

2011. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!