Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes így kiindulni Angliába...

Érdemes így kiindulni Angliába? Tovább lent!

Figyelt kérdés

Nagyon alap angol tudással ( számolni meg betudok mutatkozni igaz több mint 8 évig tanultam de nem sok ragadt meg ) érdemes kimenni Angliába? Szeretném itt hagyni Magyarországot! Tudnak ott kint adni munkát úgy, hogy csak "lightos" vagyok angolból? tapasztalt emberkék válaszát várom előre is köszi szépen!

Ui: \ne offoljunk köszi\


2011. okt. 13. 05:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Elöször tanulj meg rendesen angolul, akkor esetleg lesz esélyed, igy nincs.
2011. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én kint élek.Én is anno annak idején semmi angol tudással jöttem ki.Be tudtam mutatkozni,de ennyi-

Majdnem 1 évig sehová nem vettek fel.Még takarítani,és mosogatni sem.Mindenhonnan elküldtek azzal hogy tanuljak meg angolul,és utána alkalmaznak.

Volt hogy a CV-be bele volt írva,.hogy "tanulom a nyelvet,de igyekszem mindent megérteni" El is hívtak interjúra,de amikor ott voltam,még arra sem vették a fáradságot,hogy személyesen megmondják,hogy tévesen hívtak meg.Ott ültem 40 percet,majd kijött az irodából egy ember,és megköszönte,hogy várakoztam,de sajnos nem kellek,mert nem tudok angolul.(takarítási meló lett volna,olyan bejárónői állás)


Nem akarlak elkeseríteni,de ma még inkább nem tud érvényesülni az aki nem tudja a nyelvet.Főleg hogy a válság miatt ma már egy angol is simán elmegy mosogatni.AZ a pénz is pénz.

2011. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Idekint is létszámleépítések vannak. Sok olyan is elveszíti az állását, aki idevaló, itt nőtt fel.

Aki pedig mást ír az itteni ehlyzetről, az csak otthonról reklámozza mások elmondása alapján, h itt milyen könnyű.

2011. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Munkaközvetítő irodában dolgozom itt kint Angliában.A munkám során azt tapasztalom,hogy nyelvtudás nélkül csak azok tudnak álláshoz hozzájutni akiknek protekciójuk van.Nem is olyan régen alkalmaztunk egy brazil lányt aki egy szót sem tudott angolul egy elektronikai céghez.De nem mi ajánlottuk fel neki az állást,hanem a cégtől kaptuk a kérést hogy az X.Y.nevű hölgyet alkalmazzuk,mert nekik ő kell.Ilyen esetben nekünk nincs beleszólásunk.

Nagyon sok olyan önéletrajz érkezik,ahol le van írva,hogy nincs angol tudás,de állás kell neki.Az ilyen adatokat félre tesszük(a reményteleneket,kidobjuk) és ha a cég azt mondja nem akadály a nyelvtudás hiánya akkor ajánljuk őket is.De ilyen még nem volt.Sőt.Inkább az fordul elő,hogy jelezzük a cég felé,hogy van egy ember akinek megfelelő iskolái vannak,vagy megfelelő referenciája,gyakorlata,tapasztalata van,de 1 hátránya van,a nyelvtudás.20-ból-20-an inkább azt az embert kérik aki fele annyit tud szakmailag,de tud kommunikálni..

Kedves kérdező.Nyelvtudás nélkül csak úgy tudsz érvényesülni,ha van aki segít neked,ha van protekciód.

Hidd el nekem,hogy a világ minden tájáról érkeznek bevándorló vendégmunkások akiknek szintén bármi munka megfelelne.Mosogatnak,utcát utcaseprésre is elmennek csak kapjanak fizetést.Nagyon sokan tudnak angolul.


De szerencsét próbálhatsz.Ha van elég tőkéd,akkor gyere ki 1-2 hónapra(ennyi időre elegendő tőkéd legyen) és a saját tapasztalatod révén megtudhatod mi a helyzet..

én sok sikert kívánok neked.


UI: Ha tudnál angolul,talán még én is tudnék segíteni..

2011. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oh, utolsó, az ég küldött az életembe! :-) Noha off betiltva, mégis szeretnék majd veled kommunikálni, mert C1-es nyelvtudással tervben van az elmenetel.


Kérdező: jártam már sok országban, igaz, Angliában nem. Viszont rengeteg mindenhol a bevándorló, akik hasonló cipőben járnak mint te. Azt javaslom, fektess be egy nyelvtanfolyamba, utána pedig mehetsz. Nyelvtudással sokkal több ajtó kinyílik előtted.

2011. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia, nyelvtudas nelkul max kozvetitokkel erdemes, mert en egyedul jottem ki, a munka ugynoksegeknel es a biztositas intezesenel is nekem kellet veluk szemelyesen es telefonon beszelnem. Szoval, ha nem nagyon megy az angol, akkor inkabb tanulj. Vagy valami kozvetito ceg
2011. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bánomisén ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az előttem szólókhoz, nyelvtudás nélkül nem sok lehetőséged van itt elhelyezkedni. Legfeljebb ha van valahol személyes ismeretséged, ahová fölvesznek és ezerrel elkezded tanulni a nyelvet.
2011. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért megjegyzem van kivétel és még szinte majdnem hogy könyörögnek, angol nélkül is lehet melót találni, azaz egy nagyon minimális kell és ez a terület a szórólapozás, bár autó azért nem árt ha van, sőt kell is!
2012. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!