Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy annak idején...

Megbántad, hogy annak idején kimentél külföldre? Ha igen, miért? Hány évesen és melyik országba mentél ki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 19:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
nem megbántam, de már nagyon hazamehetnékem van. 30 voltam, mikor kijöttem, hat és fél éve vagyok itt.
2011. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
miért nem tudsz hazajönni?
2011. okt. 16. 19:28
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Én sem bántam meg,hogy kimentem külföldre,de már nagyon vágyom hazamenni..

29 évesen mentem ki Angliába.Most 39 éves vagyok...Már töröm a fejem,hogy tegyem meg a kezdő lépéseket,hogy újra otthon éljek...

2011. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de ilyenkor mi gátol meg titeket? a kapcsolatok vagy a pénz?
2011. okt. 16. 19:32
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:29 vagyok

Nem olyan könnyű hazamenni,főleg ha valaki több éve él külföldön.

Mi például egy 3 szobás lakást teljesen bebútoroztunk,autónk van.Van biztosításunk,bankkártyánk,egyéb dolgok.Van állásunk.Csak úgy hazamenni,hogy se állás,semmi azért az nem egyszerű..

El kell rendezni a bútorokat,vagyon tárgyaidat,(ami pénzbe kerül,nem is kevésbe) lezárni az itt lévő dolgaidat.

A semmibe senki nem szeret menni.

Hiába van otthon az üres lakásunk(így van hova hazamenni) de nincs otthon biztos állásunk..Előbb állást kell keresni..Hazamenni ugyanolyan nehéz mint kijönni.

2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

ilyen elgondolással már nem is olyan csábító külföld...

bár nem is mentem volna ki szerintem sose, csak kíváncsi voltam, mert mindenki odáig meg vissza van. gondoltam, hogy van itt valami bibi, amivel nem szeretnek dicsekedni az emberek.


jöhetnek még hozzászólások!

2011. okt. 16. 19:38
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
nem bántam meg sőőt. ahogy telik az idő és látom hogy mennek a dolgok azt mondon jó hogy nem ott élek. persze hiányzik a családom, meg az ottani barátaim de a bizonytalanságba pénztelenségbe nem vágyom haza.
2011. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem érdemes kimenni külföldre. Nem az életkörülményekkel van itthon a baj, hanem az emberek élethez való hozzáállásával. Ha egy busman, észak-koreai vagy ukrán tud alkalmazkodni a környezethez, amibe beleszületett, pont mi miért nem tudnánk?
2011. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2008-ban jöttünk ki Belgiumba, de nyaranta és karácsonykor mindig hazalátogatunk. De ha a nem lennének otthon a szülők, akkor nem hiszem, hogy ilyen sűrűn mennénk.

Egy 36 éves házaspár

2011. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Èn szerencsésnek tartom magam mert az egész családommal lakunk külföldön. Ìgy sokkal elviselhetöbb minden. Amikor még egyedül voltam, nagyon vágytam haza, a család után. Most ez megszünt. Az otthoni barátok nagy része lekopott a 9 év alatt, de jöttek helyettük újak. Nem bántam meg én sem, hogy kijöttem. Nem fogunk ebben az országban maradni, hanem tovább költözünk amint lehet. De családostól, és megbeszéltük, hogy hová. Ja, és NEM Magyarországra... oda max látogatóba jó menni évente 2 hétre. Nekünk is van ott üres lakásunk, lenne hova menni, de nem hiszem, hogy valaha bármelyikünk is visszaköltözne.
2011. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!