Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik utazási iroda (ha van...

Melyik utazási iroda (ha van egyáltalán ilyen), amelyik kizárólag vagy elsősorban városnéző utakat szervez?

Figyelt kérdés
A legtöbb iroda szervez utakat a közkedvelt fővárosokba, de engem érdekelnének más, kisebb városok is. Van valakinek tapasztalat vagy információja róla, hogy hol a leggazdagabb a kínálat? Körutazásokra nincs időm de pár napra szívesen ellátogatnék egy-egy városba.
2008. márc. 20. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

vista-nak tuti van. én soha nem megyek utazási irodán keresztül mióta egy horvátországi nyaralásra fizettünk be és egy lepukkant apartmant kaptunk.

pl prágában voltunk tavaly, úgy csináltam (igaz jól beszélek angolul) hogy wikipedia.hu-n beírtam prága ott le van írva az összes látványoság. mivel csak egy napunk volt így megszerveztem külön a tömegközlekedési utvonalat is így szinte egy nap alatt az összes nagy dolgot láttuk. a hotelt is a netröl szedtem. anyuéknak a nyaralást is én keresem mindig a neten és mindig elégedettek.

2008. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fehérvár tours,Kisalföld volán,Ibusz stb egyébként ha bemész 1 utazási irodába bármelyik katalógusából kérhetsz,megmondod körutak érdekelnének.
2008. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de a kérdésben az is benne volt: "kizárólag vagy elsősorban". Illetve "hol a leggazdagabb a kínálat?"
2008. ápr. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!