Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha vettem...

Mit lehet tenni ha vettem vonatra e-ticket-et viszont nem tudtam kiváltani és megbüntettek?

Figyelt kérdés
A héten jöttem haza és előtte 3 nappal interneten megrendeltem a jegyemet. Ki is fizettem kártyával és megkaptam a 10 számjegyű kódot. Siettem a vonathoz mert 4 percem volt és megpróbáltam kivenni a jegyet az automatából de sajna egyszerűen nem vette be a kódot. Olyan volt mintha lefagyott volna. Mivel sietnem kellett felszálltam a vonatra de gondoltam nálam van a kód és elmondom kalauznak mi történt csak nem érhet baj. Elmondtam neki és írt 1 lapot amit be kellett mutatnom a legközelebbi megállóhely pénztáránál + a kódot amivel a jegyet kellett volna kiváltanom. Elmentem megmutattam. Azt mondta töltsek ki egy lapot és írjam le mi volta a baj az automatával. Ezt elvileg elküldik és kivizsgálják ,h rossz volt e az automata és ha rossz volt akk nem kell fizetni. Ha úgy állapítják meg ,h nem akk fizethetem a feltüntetett díjat ami nem kevés. + ki tudja addig mennyit raknak rá.
2011. nov. 12. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Még meg sem büntettek! Ha tényleg rossz volt az automata, akkor nem fognak megbüntetni.
2011. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!