Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol lehet Békéscsabán repülő...

Hol lehet Békéscsabán repülő jegyet venni? Vagy írnátok nekem olyan internetes oldalt ahol olcsón lehet repülőjegyet venni Angliába?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen légitársaságok közlekednek Angliába, adott városba, szinte mindegyik honlapján lehet foglalni jegyet is. Egyébként utazási irodák foglalkoznak ilyenekkel, gondolom Békéscsabán is van egy pár, viszont csak megbízhatónál vegyél jegyet!
2011. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!
2011. nov. 19. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Repjegy.hu

Nagyon jó és megbízható honlap, megtalálja a legjobb járatot. Tudni kell, hogy az árak naponta, sőt járaton belül is igen nagy szórást mutatnak. Változtatgasd az indulási időpontot a hét minden napjára, megtalálhatod a legolcsóbb járatot.

A MALÉV honlapját is tudom ajánlani.

A fapadosokat csak a légitársaságok saját honlapjain tudod elérni, kissé hosszadalmas végigpróbálni.

Az internetes portálokon kártyával előre is fizethetsz, kinyomtathatod a jegyet, csak majd csekkolni kell.

2011. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Olcsón repülőjegyet tudsz az easyjet.hu-n vagy a wizzair.hu-n venni. Minél hamarabb veszed, annál olcsóbb.
2011. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én Easyjet-tel utazok Angliába London Gatwick-ben száll le, úgy tudom Lutonba is megy. A wizzair pedig Lutonba.
2011. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!