Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten, hol, hogy tudok...

Budapesten, hol, hogy tudok eltölteni 4-5 órát, úgy, hogy könnyen elrepüljön?

Figyelt kérdés

Kedd Estéről van szó: 23.00 tól Hajnal 4 ig.

Várnom kell a repülőre,és nem tudom,hogy mit csináljak addig pesten. Ötletek?


2011. nov. 20. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen időben és könnyen, talán sehogy. Gondolom lesz nálad egy csomó csomag, bőrönd stb. Szóval két választásod van. Vagy elmész valami éjszaka nyitva tartó szórakozóhelyre pl. valami étterem vagy buli (amihez, szerintem, egyrészt nincs kedved, másrészt nem tudsz mit kezdeni a csomagokkal). Vagy rögtön a reptérre mész és ott.

várakozol. Én ezt tenném a helyedben.

2011. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Valamelyik szórakozóhelyen..
2011. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ő utazik,hanem vár valakit.Tehát valami éjszakai szórakozó hely,csak be ne rúgj,mert elkésel.
2011. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én utazok,tehát valóban lesz nálam csomag stb :) Max vmi étterem,kajálda?
2011. nov. 20. 16:25
 5/9 anonim válasza:
Lehet, hogy "futurisztikusnak" fog tűnni, amit írok, de mit szólnál esetleg egy könyvhöz, amit még esetleg a repülőn is tudnál olvasni? :D
2011. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a repülőtéren csöveznék. Ott meleg van, van élet (sokan éjszakáznak ott várva a gépükre), lehet nézelődni, olvasni, netezni...
2011. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja énis csöveztem igy reptéren 6 orát bár én frankfurtba de kb mind1. kimész nézelődsz sétálsz leülsz olvasol egy könyvet zenét halgatsz és kész. az ucso fél ora lesz a leg idegtépőbb de akkor már lehet sorbaálni géphez
2011. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oksi, Köszönöm a válaszokat :) Olcsó taxit tudtok ?
2011. nov. 20. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Olcsó taxi? Reptéren? Viccelsz? BKV! Kőbánya-Kispestről indul és Ferihegynél tesz le. 320 Ft.

Taxi: onnan indul, ahonnan akarod, Ferihegy bejáratnál tesz le. Ár: 20 EUR-tól csillagos égig.

2011. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!