Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha vki elutazik vhova, és egy...

Ha vki elutazik vhova, és egy útinaplót szeretne akkor hogy kezdjen hozzá? Vagy mégis mit írjon bele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát úgy, ahogy más is kezdi, gondolom olvastál párat..
2011. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Merre jársz,mit látsz,mik a benyomásaid,élményeid.
2011. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyen egy jó nagy füzetet, aztán kezdje el beleírni az élményeit. Vagy ha nagyon részleteset akarsz, akkor azt is, hogy pl. 8:53: elindultunk a vonattal a Keletiből.
2011. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én minden nap leírtam, hogy hol jártunk, mit csináltunk, jó volt-e (érdemes-e visszamenni). Ezen kívül minden papírfecnit beragasztottam, amit kaptunk vagy út közben keletkezett (a különféle prospektusoktól az autópálya-bilétán át a cipőreklámig). A prospektusok mellé azt is odaírtam, hogy kit érdekelne (legközelebb így könnyen kitaláljuk, hogy hova menjünk).


Volt egy olyan év is, amikor a történéseket csak nagyon szűkszavúan írtam le, szinte vázlatpontokban, de leírtam a különféle vicces történéseket, mottóvá vált mondatokat, útközben elhangzó vicceket, tévedéseket.


Legutóbb pedig sok időt töltöttem nyaralás közben nyelvtanulással, a naplót is két nyelven írtam, magyarul a bonyolultabb, franciául az egyszerűbb dolgokat. Amit franciául nem tudtam, azt lerajzoltam. Aztán megkértem a család többi tagját is, hogy írjanak valamit minden nyelven, amit ismernek - így végül hétnyelvű napló készült, persze nem minden nyelv szerepelt benne azonos súllyal.

2011. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tetszik...
2011. nov. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 carl badog válasza:
Talán úgy, hogy:-elhatároztam, hogy elutazok valahova....
2011. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!