Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Tade kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak a maldiv szigetekrol?

Figyelt kérdés

A parommal szeptemberben menni szeretnenk maldiv szigetekre naszutra. Tudom, hogy maldiv szigetek is tobb szigetcsoportokbol allnak. Ki hol volt mar, vagy melyiket ajanlanatok, az ar nem szamit. Lehet, hogy sokan majd jonnek azzal, hogy milyen problemaim vannak valsag idejen, de kulfoldon elek, es megdolgoztunk parommal azert, hogy ilyen helyre menjunk naszutra.

Elore is koszi.


2009. máj. 16. 22:24
 1/1 anonim válasza:

bocsi, hogy későn írok, de azért leírom. :)

én 2009januárjában voltam Paradise Island-en, akkor a legjobb, ott a helyiek azt mondták. nincs túl meleg, pont "kellemes". akkor 35°C volt. gyönyörű fehér homokos part, felejthetetlen élmények, szép halak, a vizek lélegzetelállítóak, a hely és a légkör nagyon nyugalmas, kellemes, széles választék mindenből.

szerintem kicsit későn írok, de itt van. :)

2010. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!