Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatna egy török...

Hogyan kaphatna egy török állampolgár vízumot Magyarországra, ha csak néhány napra szeretne jönni látogatóba?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm szeretne ellátogatni Budapestre 4-5 napra egyszerű turistaként. Száálodában foglalna magának szállást.

Azt tudom, ha nálam lakna, meghívólevelet kellene küldenem, sok-sok dokumentumot kérnének tőle és tőlem is... Ha csak egy szimpla utazásról lenne szó, akkor milyen módon tudna ide jönni? Egyáltalán van lehetősége a Magyarországra utazáshoz?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. dec. 17. 13:59
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Andi,látom Te tapasztalt vagy ebben a témában,remélem hogy nekem is tudsz segíteni. Van egy török ismerősöm,aki szeretne ide jönni,kicsit várost nézni..stb.

Sajnos neki nincs bejelentett munkaviszonya.. nekem hova kell küldenem meghívó levelet,hogy kaphasson vízumot? És mennyi az esély arra,hogy kap?

Előre is köszönöm:Ivett

2012. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia Ivett!

Ugyan jó régen írtad kérdésed, lehet azóta meg is oldódott. A meghívólevelet a Bevándorlási Hivatalnál kell kérni és ott kezdeni az ügyintézést.

Üdv

A.

2012. szept. 23. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!