Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan itt akinek van MÁK...

Van olyan itt akinek van MÁK által kiadott hatósági igazolványa és nem szokta használni? (barna utazási kártya)

Figyelt kérdés
Ha van ilyesmid és nem használod akkor elcserélhetnénk egy Szent István Király arcképre.
2011. dec. 18. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a cselekedet bűncselekménynek számítana. Elárulom, hogy nem tudnád felhasználni, mert az ellenőrök személyi igazolványt bemutatását is szokták kérni.
2011. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az h másét kölcsönkéred és utazol vele azér csak megbaszkod az ellenőr ha észreveszi, mivel megszegtem a BKV szabályát.. Nem hamisítasz semmit...Amúgy meg volt nálam már párszor haverom mák kártyája és több ellenőr is látta villamoson, metrón is és csak az érvényességet nézték meg. Amúgy meg azért se szólnak az ellenőrök amikor 6 kisebbségi 1 mák kártyával utazik...
2011. dec. 18. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig valószínűleg szerencséd volt.. Mert ha rendőrt is hív ilyenkor, akkor feljelentés lesz belőle. És nem fogod ennyivel megúszni.

Lásd: az igazolatlanul használt parkolási igazolvány használatának esete.

Én már találkoztam olyan ellenőrrel aki személyit is kért hozzá, annak ellenére hogy a fiamon szemmel észrevehető fogyatékosságának a nyomai.

2011. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a hatósági igazolvány névre szólóan van ki állítva , így nem lehet senkinek kölcsön adni :D
2011. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!