Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonba készülök. Ott tudnak...

Londonba készülök. Ott tudnak majd nekem fogamzásgátlót felírni, vagy ezt ti ottaniak hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert ne tudnanak? Es talan meg felkeszultebb szakemberek is latnak el. Otthon engem 5 evig hagytak szenvedni egy nogyogyaszati gonddal,mondvan "ne figyeljek ra". Bejelentett munkahely kell,es akkor mehetsz orvoshoz is.
2012. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlóhoz angliában nem kell recept.bemész és megveszed.
2012. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja,és ha van eu-s TB-kártyád, akkor munkahely sem kell
2012. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bánomisén ***** válasza:

Természetesen a fogamzásgátlóhoz Angliában is kell recept, nem savanyúcukor az, hogy csak úgy osztogassák az utcán.

Az angol TB-t National Insurence-nek hívják (semmi köze semmi EU-s TB-hez), itt arra lesz szükséged, nemcsak a gyógyszerhez, hanem ahhoz is, hogy munkát tudj találni és igénybe vehesd az egészségügyi szolgáltatásokat.

2012. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal, egyszerűbb és olcsóbb. Ha megmondod, hogy külföldre mész, felírnak akár egy éves adagot.
2012. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is itthonról szoktam sokat vinni. Receptre adják ki, mivel eleve másfélék vannak forgalomban, és nem kérhetsz akármit. Viszont ingyen van (úgy tudom). Nekem írtak volna fel, de 3 fázisút szedek, és azt mondták arra nem tudnak alternatívát adni, szóval pont olyat ami azt tartalmazza, és ugyanúgy működik, szóval nekem érdemesebb is itthonról vinnem. De lehet hogy neked tudnak majd ajánlani valamit
2012. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!