Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országot válasszam...

Spongebubus kérdése:

Melyik országot válasszam letelepedés céljából?

Figyelt kérdés
Sajnos el kell mennünk a feleségemmel Mo.-ról Nagyon sok az ellenségünk. Merre lennének a legjobbak a munka ill. a megélhetési esélyeink?

2012. jan. 8. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Abba az országba menjetek, amelyiknek a nyelvét megfelelő szinten beszélitek! És persze a nyelvtudás mellett jó van használható szaktudásotok is, mert anélkül csak "aljamunka" jut. Sok sikert!
2012. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bánomisén ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, a nyelvtudás legyen az iránymutató elsősorban. Nyelv nélkül nem fogtok boldogulni sehol.
2012. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
angol nyelv
2012. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Megerősítem az előttem szólókat: elsősorban az alapján válasszatok, hogy mely nyelvet beszélitek megfelelő szinten!

Meg a szakmátoktól is függ, ugye hol mire van inkább kereset. Mi a foglalkozásotok?

2012. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Jó emberek lehettek mindketten,ha ellenségeitek vannak,többen. Ha sikerült kettőtöknek ilyen csodálatos életre szert tennit,máshol szerintetek nem szereztek magatoknak ?! Vagy pl. Győrből nem lehet elmenni Kabára ?! Mi a farkamnak kell külföldezni rögtön. Nagyon sok ellenség. Tán a párod a saját hugod ?! Vagy mi ??????
2012. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó: igazából nem mindegy, miért akar elmenni?

A kérdés az volt, hol telepedjen le, nem pedig, hogy elmenjen-e!

2012. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 abc12 válasza:
55%
Szia! Én Canadát ajánlanám neked. Mi is kiakartunk költözni, de végül is maradtunk Magyarországon. Mi mindent megérdeklődtünk, mert a rokonság egy rész ott lakik kint. Elmondták, hogy ahogy megérkezel a repülőtérre, elvisznek egy szállodába, ahol talán naponta adnak 20 $-t hogy meg tudj élni. Aztán keresel egy angol nyelv tanfolyamot, ami könnyű lesz, mert sok magyar él kint, és biztos sok helyen van ilyen tanfolyam. Aztán már csak a letelepedést kell megkapnod (ha megadják) és mehetsz is dolgozni. Remélem segítettem
2012. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kik visznek el egy szállodába? Kik adnak 20 dollárt? :o
2012. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 abc12 válasza:
Hát azt nem tudom, mert amint írtam nem mentünk ki. De szerintem 20 $-t a szállodai izék adnak :D De nem biztos, hogy naponta adnak pénzt. Hetente telán. Nem vagyok benne túl biztos.
2012. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De én azt nem értem, hogy elmész egy szállodába, és még ők fizetnek? :D Miért? :D

(Tényleg érdekel, mert én is szívesen mennék!!)

2012. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!