Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülő vagy vonat?

Repülő vagy vonat?

Figyelt kérdés

Svájcban élek és március végén megyek haza (tudom még messze van, de időben le akarom fogalni).

És nem tudok dönteni, hogy mivel menjek. Eddig mindig repültem, de most adódott a lehetőség, hogy menjek vonattal.

A repülőm Baselből indulna (én Bernben lakom ez kb 1 óra út), kora délután és délutánra ér Bp.-re. De ahhoz nekem reggel 8kor el kell indulnom (utazás, csomagleadás, stb).

A másik, hogy vonattal. Ez egy nappal hamarabb indulna mint a repülő, éjszakai járat, fekvőkocsival. Másnap délelőtt ér Bp.re

Ár kb ua. A repülő kényelmesebb, a vonattal fél napot nyerek.

Te melyiket választanád?


2012. jan. 20. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vonat
2012. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
szintén vonat.
2012. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Vonat. :D Már csak azért is, mert szeretek vonatozni. ^^ Meg abból a tájat is jobban láthatod. Szerintem. :DDD
2012. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ejjel utaznek szoval a tajat annyira nem latnam. :D

Koszonom, valoszinu marad a vonat.

2012. jan. 21. 21:43
 5/6 brigóka válasza:
Szerintem ha már sokat repültél,akkor gyere vonattal.Nagyon szép a táj:)
2012. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Éjjel nem sokat látok a tájból :) 22:40kor indulok, tehát még innen ahol lakom, este 8kor elindulok. A táj pont lemarad. Magyaroországon megy nappal a vonat, azt meg már jól ismerem.

De vonat lett, a fél nap plusz sokat jelent.

2012. febr. 8. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!