Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerülne autóval...

Mennyibe kerülne autóval eljutni Hollandiába? (repülő, vonat stb. nem jó, mert állattal megyünk)

Figyelt kérdés
Igaz olyan 100.000 Ft körül lenne?
2009. febr. 16. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez attol függ mennyit fogyaszt az auto, és hova mentek. és hogy oda vissza-e?


oda az út kb 1500 Km ha az autó eszik 10L-t akkor azt jelenti kell 150 L benzin. lehet számolni átlag üzemanyag árnak 1,1 €-t ami azt jelenti hogy 165 € kb az oda út.


egyébként autóval is ugyan olyan állatútlevél kell az állatnak mint ha repülövel vagy vonattal mennétek. és a holland német határon nagyon sok az ellenörzés. mikor valaki elhagyja hollandiát nagy a valoszínüsége hogy megállítják, drogteszt és drogot keresnek.

nekem a kollégám hetente egyszer megy és jön, szinte havonta egyszer megállítják. sehol máshol csak a holland német határon mikor a németekhez belép.

2009. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Persze hogy kell a kutyusnak az útlevél, nem is emiatt megyünk autóval, hanem az állatnak kényelmesebb úgy-szerintem. :D Az ellenőrzés a határon meg gondolom nem véletlen :P :D
2009. febr. 16. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

még egy valamit nem írtam, az autópálya matrica.

németeknél ingyenes.

2009. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah, igen, én is gondoltam rá, de az a benzinpénzhez képest sztem elenyésző! :D
2009. febr. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!