Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti milyen uticélt ajánlanátok...

Ti milyen uticélt ajánlanátok ahol mindig meleg van és tenger is van eseyleg ha van tapasztalatok azt is leirhatjátok köszi a segítséget?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi 2 ilyen országban voltunk.


Pár éve jamaikán. szuper volt.

Most pedig maldív sziegeteken.


Azt hozzá teszem nincs olyan ország ahol soha nem esik az esö. minden trópusi országban van esös idöszak, e változó mikor, de általában mikor nálunk nyár van náluk akkor van esös idöszak.

De ez nem szokott sokat változtatni a helyzeten, akkor is 30 fok van, csak esik többbet.


Mi jamaikán esös idöszak elején voltunk, és minden nap esett kb 1-2 órát az esö. de 30 fok volt, a tenger meleg volt. az esö elött vagy után sütött a nap ezerrel. aranyra sültünk.


most maldív szigeteken abszolut száraz szezonba mentünk, és 10 napból 3-t sütött telejsen a nap, 2 napot megállás nélkül esett, a többin meg borus volt. a levegö így sem esett le 28 fok alá, a tenger viszont mindig 30 fokos volt. (vittünk babakádhöméröt és megmértem a kisvízben).

szerencsételnek voltunk, mert nyáron az esös idöben nem esett, amikor mi voltunk meg végig rossz idö volt. de ez kicsit sem csüggeszetett minket.


szerintem rengeteg célország van ahova mehetsz.

karibtérség egésze, közép és délamerika, afrika szinte egészben, ázsia tengerparti országai.

2012. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket én is a karib térségre kondoltam elsõ sorban
2012. jan. 26. 10:35
 3/4 tetro ***** válasza:
Colombia, a mediterrán rész. elképesztően gyönyörű
2012. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
colombiatól tartok mert nem akarok a droggal való dolgokba belekeveredni ;)
2012. jan. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!