Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeptember vége felé hova...

Szeptember vége felé hova érdemes menni ahol meleg van és a tenger is meleg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 09:40
 1/7 anonim válasza:
Szerintem Görögország.Ismerőseim tavaly szepemberben voltak és meleg volt e tenger,meg az időjárás is jó volt:)
2011. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Afrika, talán Tunézia. Szerintem Európában szeptember végén már eléggé rizikós, hogy még a tenger is kellemes legyen. Tavaly voltunk szept. 11-től Pag szigeten egy hétig. Az utolsó két nap romlott el az idő, addig nagyon jó volt, de a tenger már akkor is csak az edzettebb fürdőzőknek felelt meg. Manapság pedig már teljesen kiszámíthatatlan az időjárás mindenhol. Lehet szeptemberben, vagy október elején is melegebb, mint augusztusban, nálunk éppúgy, mint délen. Míg mi itt júliusban fagyoskodtunk, addig pl. Moszkvában hőgutát kaptak.
2011. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Még Andalúziára gondoltam meg Kanári szigetekre.De ha nem lesz más akkor Egypt marad.
2011. aug. 2. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A Vörös-tengerhez vagy Kelet-Afrikába, az Indiai-óceán öbleibe, szerintem a horvátországi nyaralás is csak augusztus végétől jó, akkor már ott is meleg a tenger.
2011. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Törökország!
2011. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ott tavaly voltunk
2011. aug. 3. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:

A Földközi tenger elég egyenletes klímájú ilyen szempontból.

Nézz körül hova van olcsó repjegy, és keress hozzá neked tetsző szállást.


Tippek:

Charleroi 3000Ft/fő, vagy Milánó 4000 Ft/fő per irány, tovább Szardínia, Szicília, Menorca, Mallorca. Fejenként kb 30 euró per út. Hazafele szintúgy.

2013. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!