Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » VAn egy kis gondom az online...

VAn egy kis gondom az online checkin-nel. Valakivel hasonlo?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy utazom ket kicsi babaval...angliába,februar 11.-én és az ikrek akik februar 12.-én töltik be a 2 éves kort...nos a jegyrendeles megvolt, de az on line check in-nel adodott egy problema, konkrétabban ez:The infant booked is either over 2 years old or will reach that age prior to the return date of travel in this booking.

The infant fee is not therefore not valid and online check-in is not permitted.

Please contact your local reservation centre for rebooking.......na szoval ha jol ertelmezem akkor itt a problema a visszaút, de en a jegyet csak egyirányba rendeltem...most akkor hogy van ez? hiába probalok neten keresni elerhetoseget az legitársaságra, hogy felhivjam oket, mindenhol csak az e-mail-es kapcsolatot irja ki...es ahogy en ismerem a Ryanair-legitársaságot, azok nem lesznek hajlandoak valaszolni bármit is írnek nekik....a pénzt már levontak a szamlamrol, de az on-line check in igy felbemaradt....esetleg ha nem csinalom meg neten keresztul a becsekkolast, megtehetem ezt az indulaskor is a repuloteren? de ahogy tudom fog kellni illeteket fuzetni? mennyire igaz ez? vagy esetleg aki jartas ebben, vagy tortént valakivel hasonlo kerem irjon :/ koszi nektek :)


2012. jan. 27. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ha visszaútra nem vettél jegyet, akkor mi a kérdés?
2012. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az online check-in-t az utazas elotti 24oraban lehet vegrehajtani. Nem ertem miert akarsz most becsekkolni egy olyan gepre ami napok mulva megy csak?
2012. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nem eloszor utazom, es a jegyrendelest koveto pár orára mar tudtam online csekkolni....elofordult olyan is hogy nem tudtam azonnnal, csak ra par napra, de itt most nem ez a problema, hanem hogy miert nem tudok most ket gyerekkel becsekkolni?! ez ami aggaszt:The infant booked is either over 2 years old or will reach that age prior to the return date of travel in this booking.....ez miatt nem tudok becsekkolni, nem tudok "vegigmenni" mert engedi a csekkolast, de mire beirom az adatokat, a szemelyi szamot, stb....az utan ezt kapom valasznak...ha csak siman nem tudok csekkolni akkor mást irna ki.....
2012. jan. 28. 03:17
 4/4 anonim ***** válasza:

However if you still want to speak to an agent you can call on the following number:


+ 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.

Our lines are open Mon - Fri, 09:00 - 19:00 GMT, Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11:00 – 17:00 GMT.


feltetelezem tudsz angolul , ezt a szamot talaltam a honlaphujon mivel magyar call centre nincs.


[link]

ez meg egy erdekes cikk...


szerencsere en meg sosem utaztam veluk de amiket most olvastam nem is fogok. rendes legitarsasag is kb annyira jon ki mint a fapadosok ha osszeadsz minden koltseget, de ott legalabb kapsz etelt italt, nem kell aggodnod ilyen problemak miatt.

2012. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!