Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak stoppolós élményeitek,...

Vannak stoppolós élményeitek, vagy stoppoltatok már?

Figyelt kérdés
Esetleg vettetek már fel stoppost?
2012. jan. 28. 11:04
 1/5 anonim válasza:
100%
nekem egyszer osztálykiránduláson kb 7.es voltam és elmentünk túráni kb 15 km-ert sétáltunk már hajnalban indultunk .. de már kivoltunk dél fele és volt nálunk is térkép és a tanárnak mondtuk h ugy látjuk a térképen h lenne egy rövidebb út és mondta h akkor próbáljátok meg 3 azt az utat elég fegyelmezett gyerekek voltunk azért is engedet külön minket vissza és versenyeztünk ki ér vissza hamarabb ők vagy mi ... és kb 1.5 km-er után egy műutra keveredtünk és stoppoltunk és felvett egy csávó és visszavitt a szállásig .... :D
2012. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig kétszer stoppoltam, mindkétszer apámmal akartunk eljutni Pécstől Veszprémig (nem volt pénz tömegközlekedésre). Az első jó volt mert két stoppal odaértünk, de a második a kedvencem. Összesen 7 darab stoppolással jutottunk el Veszprémig. Volt olyan benne hogy többet gyalogoltunk mint amennyit a következő autós elvitt :). Volt köztük kismama, nagy szakállú őszes rocker, régi szakszervezet vezető, orvos, ovodaigazgató, tanár, meg ilyenek, de nagyon jól szórakoztunk apámmal :D.
2012. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer felvettem egy stoppost, nagyon emlékezetes volt. Szerencsére felvettem az utazást videóra, itt nézhetitek meg:

[link]

2012. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Én rengeteget stoppoltam. Mindig kilyukadnak a zoknijaim.

De egyik se volt akkora élmény, hogy itt elmeséljem...

2012. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb, hogy Budapestről-Kenderesig 93 perc alatt jutottam el... :D Ugyanezen a túrán, Kenderesről-Budapestre, az első kocsi felvett... :D
2012. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!