Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vajon már lefoglaltam? A...

Vajon már lefoglaltam? A neten próbáltam meg (Pelikan.hu) repülőjegyet rendelni, már az a lépés következett, hogy megadjam a számlaszámom, de több mint 30 percet vártam arra hogy betöltsön, és meguntam, ezért kiléptem!

Figyelt kérdés
Aztán hívtak telefonon, de nem hallottam, ezért nem vettem fel. Aztán próbáltam visszahívni őket, de már csak gép vette fel, és nem volt ügyfélfogadás! Ha nem keresem őket annak tekintik, hogy lefoglaltam, vagy hagyjam az egészet?
2009. jún. 2. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifizetted? Van fonglalási számod? Ha nem akkor nincs lefoglalva, ha van akkor lehet, de nem biztos. Ügyfélszolgálatot kell felhívni.
2009. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem fizettem ki... de már küldtek egy mailt, hogy fordítva írtam a nevem, ezért nem biztos hogy areptéren elfogadnák, ezért kezdjek egy új foglalást! Na hagyom a pelikánt, már lefoglaltam máshol! Köszi a választ!
2009. jún. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!