Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki minek örülne, ha meglepné...

Ki minek örülne, ha meglepné a párja egy nagy utazással? Hova vigyem a Feleségem nyaralni 2013 áprilisában? Azért pont ekkor mert, ekkor leszünk együtt 10 éve. Kb 200-300e Ft/fő árban gondolkozom. Várom ötleteitek.

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Róma, Velence..ezek a szerelem városai.

Rómába lehet "lakatozni" is =)


Én örülnék neki :)


17L

2012. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

hát neked kell tudni mit szeret a feleséged. tengerpartot vagy nagyvárost, hegyeket vagy csendes helyeket, de nekem mondjuk a legutolsók között lenne róma velence pláne meg párizs. ezek koszos zsúfolt túlértékelt nagyvárosok.

én személy szerint örülnék amerikának (florida pl), mexikó, norvégia (az északi fény miatt)

kerülném a tipikus magyarok által felkapott helyeket mint egyiptom, tunézia, görögország... persze lehet a feleséged meg pont ezekre vágyna :))

de egyébként én mindenképp örülnék, még ha az utolsó választásom is lett volna a hely, mert imádok utazni. és gratulálok mert a lehető legjobb ajándékot készülsz megvenni :))

2012. febr. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Amerikában élek,ha kell ötlet,nézdd meg az oladalam,és írj nekem! amerika.webatu.com/wordpress
2012. febr. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Londonban-Párizsban(diákmunka),

Velencében-Firenzében-Rómában-Pisaban-Nápolyban(sátorozós nászút),

Görögországban (Santorini nyaralás) már jártunk.

Szeretünk utazni. :-)

Az USA oldal nagyon klassz. Ezt is külön köszönöm. Megnézem mindenképp.

2012. febr. 12. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nílusi hajóúthoz mit szólnál? Kb. ilyen árfekvés, és gyönyörű. Feltéve persze, ha akkor éppen béke lesz Egyiptomban :S
2012. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a nílusi hajóút nagyon jól hangzik. Egy ismerősöm nem is olyan rég pont még a zavargások kirobbanása előtt volt és még ki sem faggattam, hogy hogy érezte magát. Köszi az ötletet. Utánajárok és megfontolom a dolgot.
2012. febr. 13. 07:45
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
ajjaj,ezzel már elkéstél,a kérdést,még 2010ben kellett volna feltenned..:D mostmár túl késő és 10 év rettentően kevés idő,h kiismerjük a feleségedet,h hova utazna el szivesen,mit nézne meg.
2012. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Tavaly voltunk Korfun nászúton. Nagyon jó hely!!! :)
2012. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha ezeken a helyeken már voltatok, akkor én Nizzát, vagy Cannes-t tudnám ajánlani, nagyon szép mindkettő :)

vagy Barcelona? Nagyon sok látványosság van a közelben.


Egyébként én egy amerikai körutazásnak örülnék legjobban, de ennyi pénzből az nem jön ki.

2012. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Franciaország -> Párizs: a szerelem városa! :) Én borzasztóan örülnék neki!
2012. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!