Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan hely ahova elmehetné...

Van olyan hely ahova elmehetnék a családommal nyaralni 180 000 ft-ból repülövel szállással együtt 4 felnőtt 1 gyerek?

Figyelt kérdés
minden hely kb 250-től indul ennyi embernek. gondoltam hátha tudnátok segiteni
2010. aug. 20. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem reménytelen. Mi Európában fejenként ennyiből szoktunk nyaralni egy hetet úgy, hogy fapados repülőgéppel megyünk. Inkább autózzatok le Horvátországba, az Isztria (Rovinj, Opatija stb.) csodaszép, és ott még ki is jöttök ennyi pénzből.
2010. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia!Mi Balatonon voltunk,én és a 8 éves gyerek,5 nap egy 100as volt,ugy hogy olcsó helyen voltunk,és nem költekeztem!
2010. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek last minute-be :)

de komolyan, a last minute ajánlatok között esetleg találhatsz valamit.. És nem feltétlenül repcsis utat kellene céloznod.

2010. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak országon belül...
2010. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Horvátország esetleg, autóval. Bár érdemes megnézni a Wizzair honlapját mert néha vannak nevetségsen olcsó repjegyek, ha találsz ilyet megnézed a neten hogy milyen környék az ahova olcsón elvisznek, ha tetszik nyert ügyed van :)
2010. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
európán belül, pl Horvát tengerpart? busszal vagy vonattal sincs messze, Olaszország sincs messze.
2010. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly 41000ftból voltunk fejenként Görögországban, apartmanban, ebben benne volt a buszos utazás, amit nem untunk, átaludtuk. Igaz már télen lefoglaltuk a jegyeket.
2010. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Összesen 180 ezer? Maximum Horvátország kocsival, vagy busszal, esetleg belföldön valamerre. Repülős utak kb 75-80 ezer/főtől vannak szállással félpanzióval vagy önellátással.
2010. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!